Kőkezű (2016)

Hands of Stone

Kőkezű

googk   2018. 12. 06.

nekem kissé csalódás volt, tucatfilm, amiben vannak problémák, megoldások, egy sportoló nehéz és győzedelmes pillanatai, semmi különös pluszt nem adott. Robert De Niro hozza a szokásos formáját, de ez neki sem egy brilliáns alakítása

MMcFly2015   2018. 01. 24.

Sosem fogom megérteni, miért nincs híre ennek a filmnek hazánkban. Ezt szívesen megnéztem volna nagyvásznon is. A Rocky filmek a bokszdrámáknak az alap köve, én hatalmas rajongója vagyok. A klasszikus mellé, ez a film úgy hiányzott nekem, mint egy fa... több»

Bob   2018. 01. 25.

Ez a film borzalmas volt. Robert De Niro szereplése miatt 10/5. Odavagyok a sportfilmekért, de ezt kár volt megnézni. Edgar Ramírez játéka nagyon üres és semmitmondó.

fcbnandi   2018. 01. 12.

Nagyon nagyon tetszett a film. tetszett a története, tetszettek a szereplők, és volt mondanivalója is a filmnek. Egyértelmű, hogy 5 csillaggal értékeltem. Ajánlom mindenkinek, de főleg sportszerető embereknek.

Robert De Niro
Robert De Niro

A film költségvetése 20 millió dollár volt és jelenleg 4,7 millió bevételnél tart világszerte. (2018.01.25.)

(Bob)

A filmet Panamában forgatták, ahol Robert Duran született és felnőtt.

Gael Garcia Bernal-t akarták eredetileg Roberto Duran szerepére, de ő visszautasította és ezután került Edgar Ramirezhez.

Az első választás még Al Pacino volt Ray Arcel szerepére.

Robert De Niro találkozott Ray Arcel-lel, amikor a Dühöngő bikát (1980) forgatta a színész.

Apa és lánya, Robert De Niro és Drena De Niro a forgatáson együtt álltak a kamerák elé.