Kőkezű

Kőkezű

Hands of Stone

Roberto Duran profi debütálására 1968-ban került sor, amikor a fiú még csak 16 éves volt, karrierje ezt követően 34 évet ölelt fel. 1980 júniusában legyőzte Sugar Ray Leonardot, mellyel elnyerte a WBC középsúlyú világbajnoki övét, majd novemberben ismét a szorítók közé állt egy visszavágóra.
A… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Panama
Premier: 2016.08.26.
Robert De Niro
Robert De Niro

2018.12.06 googk

nekem kissé csalódás volt, tucatfilm, amiben vannak problémák, megoldások, egy sportoló nehéz és győzedelmes pillanatai, semmi különös pluszt nem adott. Robert De Niro hozza a szokásos formáját, de ez neki sem egy brilliáns alakítása

2018.01.24 MMcFly2015

Sosem fogom megérteni, miért nincs híre ennek a filmnek hazánkban. Ezt szívesen megnéztem volna nagyvásznon is. A Rocky filmek a bokszdrámáknak az alap köve, én hatalmas rajongója vagyok. A klasszikus mellé, ez a film úgy hiányzott nekem, mint egy fa... Több

2018.01.25 Bob

Ez a film borzalmas volt. Robert De Niro szereplése miatt 10/5. Odavagyok a sportfilmekért, de ezt kár volt megnézni. Edgar Ramírez játéka nagyon üres és semmitmondó.

2018.01.12 fcbnandi

Nagyon nagyon tetszett a film. tetszett a története, tetszettek a szereplők, és volt mondanivalója is a filmnek. Egyértelmű, hogy 5 csillaggal értékeltem. Ajánlom mindenkinek, de főleg sportszerető embereknek.

A film költségvetése 20 millió dollár volt és jelenleg 4,7 millió bevételnél tart világszerte. (2018.01.25.)Szerző: Bob

A filmet Panamában forgatták, ahol Robert Duran született és felnőtt. Szerző: dulkap

Gael Garcia Bernal-t akarták eredetileg Roberto Duran szerepére, de ő visszautasította és ezután került Edgar Ramirezhez.Szerző: dulkap

Az első választás még Al Pacino volt Ray Arcel szerepére.Szerző: dulkap