Borg/McEnroe

Borg/McEnroe

2024.01.07 Zoltán383985

Teniszcsillagok

A filmet megnéztem. Kicsit nehezen indult számomra, mert sok volt az időbeli ugrás. Nehezen vettem fel a fonalat. De ez nem a film hibája. Nem tudtam a meccs kimenetelét, így szinte végig izgultam a döntőt. A fiam is szurkolt, mintha igazi meccset néznénk. Összességében tetszett a film, jó kis időtöltés volt.

2019.02.10 HercegPeter

Amikor elkezdtem nézni a filmet, hamar eldöntöttem, hogy Borg a szimpatikusabb. De aztán a két szereplő viselkedése annyira hullámzó, hogy ez szinte jelenetenként változott. Annyi biztos, hogy egyikük sem egy egyszerű figura. Viszont a végére mindket... Több

2018.02.04 Berto49

Nem olyan régen láttam a Nemek harca című, szintén a tenisz kiváló hőseiről szóló filmet. Abból a meggondolásból fogtam hozzá ehhez a filmhez, hogy többet tudjak meg a sportág két állócsillagáról. Belenézve az eredeti, 1980-as döntőbe, nagyon életsze... Több

2019.06.29 indingo

Elképesztően unalmasra sikeredett a történet, pedig én még szeretem is a sportfilmeket. Vontatott volt számomra, a legvégén mutatott képek és elmondott infók érdekesebbek voltak, mint maga a film.

2019.01.28 HE7EDIK

McEnroe kirohanásain jót derültem, a végső csata pedig kellően hatásosan volt ábrázolva, de semmi olyat nem mutat, mint pl. a Hajsza a győzelemért. Egy egyszer nézős sportfilm, amit ha megnéz az ember, másnapra már nem is emlékszik rá.

2017.09.15 alexxx

Számomra igen kellemes meglepetést okozott a film. Eleve nagyon bírom Shia LaBeoufot, és kimondottan jó színésznek tartom. Nem voltam benne biztos, hogy egy teniszes film le fog kötni, de messze többről szól. Okés, nincs a Rush színvonalán, de szerintem teljesen rendben volt.

2018.11.17 rainman

Jóval inkább dráma, mint sportfilm. Igazából hatásos, bár nem az a székbe szegező fajta. Nagyban növeli az élvezeti faktort, ha ismerjük a két főszereplő, Björn Borg és John McEnroe történetét, vagy általában is kedveljük a teniszt. Nekem a film megt... Több

2018.10.07 BoBamburg

Nagyon jó kis életrajzi film, ami jól bemutatja, mekkora nyomás nehezedik egy-egy élsportolóra, és hogy az igazi megmérettetés nem is a pályán zajlik, hanem fejben.

2019.09.23 TomÁcs

Egy Federer-Nadal filmet el tudnék képzelni. A története számomra sok újdonságot hozott, de valahogy nem tudott lekötni, elkalandozott sokszor a figyelmem.

2020.12.10 jabor

A következő pont

Mindig érdekes megismerni a sztárok azon oldalát, amit nem a TV mutat. Remek képet kapunk, hogy miféle második harcot vívnak a legjobbak a pályán kívül, a magánéletben. Emellett végig izgatottan várjuk magát a mérkőzést. A színészi alakítások szintén kiválóak. Ajánlom a filmet azoknak is, akik eddig kevésbé foglalkoztak, barátkoztak a tenisz világával.

2019.07.14 Greeta

Nem pont ezt vártam. Nekem nagyon száraz volt, sok unalmas párbeszéddel, amik nem vitték előre a történetet.

2017.09.21 juliS

Lehet, hogy én láttam rosszul, de ez a mozi nem ér számomra sokkal többet egy jobban sikerült tévéfilmnél. Maga a sztori érdekes, de az egész nagyon kidolgozatlan. Nem mondom, hogy időpazarlás, de nem érzem, hogy bármiről lemaradtam volna, ha nem nézem meg.

2017.09.24 spidey

Az utolsó mérkőzés brutálisan jóra sikeredett. Ha valaki szereti a teniszt, annak kötelező, de akik szeretnék megismerni a sporttörténelmi rivalizálás részleteit, azok sem fognak csalódni. Nem csak egy egyszerű teniszes filmről van szó, bár nehéz ezt... Több

2017.09.16 airbus

Az előttem szólóval ellenetétben engem nem igazán győzött meg. Számomra túl kevés derült ki a karakterekről, nem éreztem át a személyiségüket. Lehet ez a forgatókönyv, a rendező, vagy a színészek hibája, de végülis mindegy. Többet vártam.