Borotvaélen

Man on a Ledge

2015.11.02 sztankobazsi

Végig lekötötte a figyelmemet egy percig nem unatkoztam.Nagyszerű a sztori, sokáig az alkotók nem fedik fel, mi áll a háttérben, de pontról pontra lehull a lepel, ezért én úgy gondolom, hogy remek a vonalvezetés. Nagyon nagyon tetszett a film, nem cs... Több

2015.06.17 nikiszalanics

Nekem nem igazán tetszett, mert a sztori már elcsépelt, na meg a párkányos jelenetek egyszerűen borzasztóak voltak, meg a rablásos jeleneteknél miért mindig akkor fordul el a biztonsági őr? Nekem a színészi munka sem tetszett igazán, nem volt jó.

2015.06.03 miska1967

Hát tetszett is meg nem is, mert a sztori jó de a megvalósítás nem igazán. Gondolok itt pl. arra amikor a párkányon álló főhőst mutatják különböző kameraállásokból, jól láthatóan nem ugyanazon a helyen áll az egymás utáni képeken. Ettől eltekintve szerintem jó kis thriller, ha nevezhetjük annak.

2015.06.19 Kellangy

Hasonló témájú, mint a fülke, adott helyen játszódik, egy társasház párkányán. Ennek ellenére nagyon jó, izgalmas akciófilm. Jó a főszereplő alakítása. Ajánlom.

2015.06.02 zsuzsa

Azt kell, hogy mondjam nem volt rossz film. Végig lekötötte a figyelmemet, én személy szerint végig izgultam a karakterért. A story nem túl eredeti legalábbis ez a jó zsaru átbaszása a korrupt társak segítségével dolgot már láthattuk jó néhányszor de ilyen tálalásban nem sűrűn úgyhogy ezért jár az 5/4 pont.

2015.05.20 mokanszkit

Nekem nagyon tetszett, végig izgultam az egészet. Ötletes a történet, jól összehozták az öngyilkossági kísérletet és a rablást. Volt a filmben minden, ami kell, akció, izgalom, feszültség, humor és csattanó is, a zenéről pedig nem is beszélve. Nagyon jó.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nagyon nagyon tetszett a film, nem csak egyszer nézhetős kategória, jó a sztori éps a megvalósítása is mert végig mozgalmas és kiszámíthatatlan. Végig lekötötte a figyelmemet egy percig nem unatkoztam.

2015.02.13 Toncsi

Egész jó film, valóban érdekes az alaptörténet és a kivitelezés is igényes. Kevés színésszel is lehet jó filmet csinálni. Az alakításnak köszönhetően jól átjön a helyzet tragédiája és komolysága. Sajnos a film néha egy kicsit unalmassá válik, de alap... Több

2015.03.07 horvi21

Nagyon érdekes az alapkoncepció, és a megvalósítás is elég jóra sikerült. Szerintem egyszernézős izgalmas film, aki szereti az olyan témájú filmeket amikben bankot rabolnak, az nagyon jót fog szórakozni rajta. Mindenképp megéri megnézni, kikapcsolódásnak tökéletes :)

2014.11.15 kuba.pal

Ötletes a sztori és a körítés, ráadásul tele van fordulatokkal a film. A rendező képes megteremteni azt a feszültséget, ami miatt még jobban figyelünk a film minden pillanatára. Engem nagyon érdekelt, hogy mi az igazság. Sajnos ezt a feszült figyelmet nem képes végig fenntartani a mozi, és néha csak húzzák az időt.