Boszorkányvadászat

Season of the Witch

2022.05.23 JRD

Hogy Cage szerepvállalásai nem túl szerencsések az új évezredben, az nem vitás. Viszont ez a film nem rossz. Érdemes megnézni, ha nem Cage régmúlt dicsőségét keresed benne. De ne hallgass rám, nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2016.02.16 indingo

Tényleg egyszer nézhető, vannak ennél sokkal rosszabb filmek is! Pár éve láttam, igaz csak azért néztem meg, mert Magyarországon fogatták, sőt azon a településen, ahol én lakom! Millió egy ilyen film született már, csak ebben Nicholas Cage szerepel.

2015.04.21 rbernadett

Nem is tudom miért volt ez a film "rossz". A történet érdekes, a hangulat félelmetes és hiteles, valamiért mégis csalódottságot éreztem a film végén, pedig nem is igazán vártam tőle semmit.

2019.04.13 Norbert93

Alulértékelt

Nem túl látványos, nem túl monumentális, de nem is akar sok lenni. A lecsúszott Nic Cage könnyen megbirkózik a nem túl bonyolult és kifinomult szereppel. Sokan már csak miatta lehúznak egy adott filmet, bár igaz, ami igaz, ilyen mélyrepülést még nem látott Hollywood. A filmben kb. minden kisköltségvetésű (beleértve a sztorit is, bár az nem feltétlen pénz kérdése.) Semmi újat nem mutat, de számomra mégis meg volt az a tipikus B-kategória plusz, már ha van ilyen. Akárki akármit mond, nem tudom közepes vagy gyenge filmként kezelni, sokkal jobban tetszett, mint az ugyanabban az évben debütált Jeremy Renner-féle boszorkányvadász film.

2018.07.25 Norbi

Én úgy gondoltam sokáig hogy tetszik, aztán ahogy a film közepe felé értem rájöttem, hogy igazából nem is érdekel , csak úgy nézem. Nem tudom miért, de olyan üres volt az egész számomra.

2016.04.17 Milanman

A fantasy műfajának legújabbkori népszerűségét igyekszik meglovagolni ez a film, de sajnos egyetlen olyan aspektusa sincs, amire azt lehetne mondani, hogy legalább egy kicsit is jó, érdekes, vagy élvezetes lenne. Felesleges, logikátlan, rossz film. Nem nézhetetlen, csak rossz.

2018.10.20 Csillagpor

Hát ez harmat gyenge film volt sajnos. Rossz és milliószor lerágott csont történet, harmatgyenge alakítások, nevetséges animáció...ennél kevesebbért is volt már hogy útáltam egy filmet.... Nem igazán ajánlom senkinek. Szinte nézhetetlen.

2016.11.14 goat2000

Ez sajnos egy értelmetlen film Nicolas Cage főszereplésével. Kár, hogy újabban ilyen értelmetlen, bukta filmekben látjuk, pedig tehetséges színész lenne.

2016.11.09 Manfred

Nekem igaziból nem tetszett a film. Túlságosan sok volt benne a hókuszpókusz és kevésbé volt igazi története. Nem túl jó a sztorija sem és nem volt izgalmas.

2015.06.19 szune40

Várakozás volt bennem a film iránt de nem lett az a húha kategória. Amolyan egyszerű és nézhető kategória. Ami persze nem feltétlen rossz. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer meg lehet nézni bárki számára.

2016.04.28 Bedecs.hu

Cage-nek vannak ennél sokkal jobb filmjei is. A film első 2/3-ában semmi izgalmas nem történik a harmadik harmadot meg átaludtam szóval nem tudom. :D

2022.01.29 freeman

Király film.

2015.03.29 R

Szerintem nem volt rossz. Nem tudom miért van ennyire alul értékelve. Én nekem jobban tetszett mint amire számítottam.

2015.05.27 kasztni

Nem dobtam el az agyamat a filmtől, de egy jó kis fantasy szerű valami volt. Nem annyira törekedtek arra, hogy felépítsenek egy világot, és az egészet inkább történelmi környezetbe helyezték, ami szerintem eredeti megoldás volt a részükről, szóval szerintem ez egy erős közepes.