
Vélemények (30)
Valamiért nekem a Fegyverek c. film jutott eszembe, és hát az sem jött be. Talán egy fokkal jobb volt ez, de a 2 csillagnál többet nálam nem érdemel.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A Hozd vissza őt számomra simán bekerül a top 10 legmegrázóbb film közé. A pokoli atmoszféra és a horrorelemek valóban dermesztőek, de mégis azt éreztem, hogy a készítők néhol visszafogják magukat, mintha lett volna egy másik verzió, egy bátrabb befe... Több