Brooklyn

Brooklyn

2021.10.23 Képkockák

A kezdetekben egy egyszerű kivándorlási történetnek hisszük a filmet, joggal, ugyanis a történet középpontjában Eilish van, aki fiatal ír lányként New Yorkba költözik. Eilish nehezen illeszkedik be az új környezetbe, honvágya és az idegenekkel való n... Több

2017.04.11 indingo

Számomra olyan jellegtelen volt a film. Megnéztem, még csak nem is untam, de már a felére sem emlékszem. A karakterek is eléggé unalmasra sikredetek.

2016.04.30 ArpiHajdu és Réci

Aranyos film, mely nemcsak egy szerelmi történet, hanem két aktuális témát is boncolgat: bevándorlás, s az ezzel járó választási kényszer a régi és az új élet között. Metaforikusan is ez fejeződik ki abban, amikor a főszereplő a két udvarlója közül v... Több

2016.05.27 Bogi87

Gyönyörű film, melyben a mindent elsöprő szerelem és a honvágy egymással szembe kerülnek, feloldhatatlan feszültséget teremtenek ezáltal.

2021.04.07 elekm90

Elmondhatatlanul hidegen hagyott a történet leírása alapján a Brooklyn, így sokáig halogattam a megtekintését, pedig egy egész jó kis film. Mondom ezt úgy, hogy valóban nem egy nagy etwas a cselekménye. Saoirse Ronan hozza a tőle megszokott magas szi... Több

2017.07.17 Deku

Egy igazán érzelmes, és erősen szívhez szóló történetet kaptunk az igaz szerelemről. Az egyik legjobb dráma. Amellett pedig, hogy mennyire szép feszültséggel teli az egész film.

2018.09.01 dailyfilmsan

Kedves romantikus film. Nem túl csöpögős, nézhető kategória. A színészi játék nekem nagyon bejött és a hangulata a filmnek szintén. A kosztümök a párbeszédek nagyon korhűek. Nekem tetszett, szerintem egy romantikus estéhez tökéletes.

2018.04.06 Szilonka

Kellemes film vágyakról, küzdésről és szerelemről. Saoirse Ronan játéka említésre méltó. A története végig fenntartja a figyelmet, mindig történt benne valami.

2017.05.25 MP170506

Nagyon szép film. Igazi romantikus dráma, ami azért napjaink nagy problémáját is boncolgatja. Végig leköti a néző figyelmét.

2019.05.12 Ms. Akárki

Nagyon jó film. Kitartásról, családról, szerelemről szól. Érdekes ahogy bemutatja a kisvárosi lányt ahogy elköltözik és próbál boldogulni. Saoirse Ronan színésznőt nagyon szeretem, így nem is volt kérdés hogy megnézem ezt a a filmet.

2016.03.07 citizenfour99

Egyszer nézős, mindneképp eredeti szöveggel mivel, az Ír akcentusos angol igencsak megnyerő, viszont számomra a történet lapos volt és unalmas is néhol bekell, hogy valljam. A színészi munka sem valami kiemelkedő. Nekem egyszer elég volt a film, viszont élménynek nem volt rosz:)

2017.10.23 Bazzzsi

Szerelem, otthon, család, álmok. Mit választ az önálló élet küszöbén álló lány? A környezet és a látvány megkapó volt, történetben picit felszínes és egyszerű.

2018.11.16 VvV

Örülök, hogy megnéztem a filmet, mert volt egy nagyon egyedi hangulata. A szerelmi szál is nagyon ízléses volt.

2016.09.08 wintermat

Jó színészi teljesítményeket láthatunk, de számomra kicsit kevés volt a film és a végére unalmassá vált. Ettől függetlenül tényleg jól megrendezték a filmet és nem beszélek le róla senkit.