Legénybúcsú Bt.

Legénybúcsú Bt.

Budapest
Manu Payet

Vincent és Arnaud gyerekkora óta azon álmodozik, hogy majd egyszer Párizs legmenőbb üzletemberei lesznek, ám még túl a harmincon sem állnak ezzel sehogy. Kétségbeesésükben - és egy újabb balul elsült üzelt után - támad egy őrült gondolatuk: ezentúl féktelen bulikat és legénybúcsúkat… Több

Rendező: Xavier Gens
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2018.10.25.
Forgalmazó: ADS Service

2019.09.25 Ms. Akárki

Nyertünk rá jegyet és csak az miatt néztük meg, mert Budapesten forgatták, de ez a film sértő és undorítóan bántó volt sokszor a magyarokkal is. Gyenge színészi teljesítmény és elcsépelt történet. Egyszernézős max

2018.10.31 Csillagpor

Adott 2 jóbarát akiket egy jobb szórakozóhelyre, sztripperbárba sem engednek be...hát mi az első ötlet...szervezzük Budapestre legénybúcsúkat... film szerint drog, k@rvák minden sarkon kb Budapesten xd Hát hirtelen nem tudtam sírjak e vagy nevesse... Több

2019.03.11 BoBamburg

Jó öreg francia vígjátékok. Csak az a baj velük, hogy nem viccesek, cserébe erőltetettek és sokszor idegesítőek. Nincs ez máshogy a Legénybúcsú Bt.-vel sem. Gyenge alakításoknál csak a még gyengébb "poénok" rosszabbak. A "budapesti" taxisofőr csávó p... Több

2019.07.08 Bizsu82

nekem nagyon átjött, bejött a film. Főként az tetszett benne hogy Magyarországon játszódik annak ellenére hogy egy francia film, így érdekes volt látni Magyarországot külső szemmel. Jó a humora

2019.03.10 P

Csak azért töltöttem le, mert Budapesten játszódik. Akadtak benne jó jelenetek, bár nem egy nagy eresztés a film, de nálam elérte a kívánt hatást, kb másfél órára kikapcsolt.

A film 5 768 600 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 4 595 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez karrierjének első filmje, melyben főbb szerepben láthatjuk. Legutóbb a Taxi 5-ben tűnt fel egy kisebb mellékszerepben, melyet a hazai mozikban is bemutattak. Szerző: hp

A nightclubban játszódó jelenetet ugyanabban a budapesti épületben forgatták, ahol a Szárnyas fejvadász 2049 és a Vörös veréb egyes jeleneteit is. Szerző: hp

Manu Payet és Alice Belaïdi második közös filmje a Radiostars után. Payet és a film másik szereplője, Alix Poisson szintén dolgozott már együtt a Gyakorlati apaképzés forgatásán. Szerző: hp

Xavier Gens elmondta, hogy olyan rendezők munkáiból merített inspirációt, mint Todd Phillips (Másnaposok), Harmony Korine (Spring Breakers), a Coen-fivérek és Gaspar Noé. Szerző: hp

(2018. 10. 27.)

LEGÉNYBÚCSÚ BT.
ÖSSZESSÉGÉBEN
Gyenge, fáradt helyzetkomikummal, néhol bántó közhelyekkel operáló darab, mely még saját műfajában is alulteljesít. Megtekintését csak saját felelősségre ajánlom. Több

Értékelés: 3.5/10
(2018. 11. 16.)