Szerelemre kattintva

Szerelemre kattintva

Celle que vous croyez
indingo
Juliette Binoche

Claire egy jónevű, köztiszteletben álló irodalom professzor, aki átesik egy fájdalmas szerelmi csalódáson. Az ötvenes éveit taposó nő, miközben exe után "nyomoz" a közösségi oldalakon, megpillantja volt párja lakótársának fotóját. Alex fiatal és vonzó, Claire pedig biztos benne, hogy semmi esélye… Több

Forgatókönyvíró: Safy Nebbou, Julie Peyr
Ország: Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2019.11.07.
Forgalmazó: Hungaricom

2021.12.12 inzon

Könnyekig meghatódtam volna ezen a sz*ron, ha tényleg egy ötvenes nő játszotta volna a főszerepet. Gagyi...

2020.01.26 indingo

Érdekes és izgalmas volt a film felépítése, különösen tetszett benne. Nincsenek nagy jelenetek a filmben, de nagyon erős hangulatot tudott teremteni és a mondanivaló maisága is magával ragadott.

2020.02.10 Szilonka

Érdekes történet volt számomra. Nem tudtam eldönteni, hogy sajnáljam, gyűlöljem vagy szurkoljak a nőnek. Kavarogtam bennem az érzések.

2020.10.05 Bazzzsi

Juliette Binoche még mindig elképesztően gyönyörű. A film pedig bemutatja, hogy milyen veszélyes világban is élünk.

2020.09.17 VvV

Tényleg ennyire hülyén tudnak a nők viselkedni? Nem tetszett, ahogy az egész ügyhöz viszonyult a főszerelő nő. Megértem szerelmes volt, de egyben borzasztóan buta is.

A film összbevétele 3 142 726 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 16 205 308 forintot termelt. A hazai mozik összesen 1 052 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Safy Nebbou egy interjúban elmondta, hogy kimondottan Juliette Binoche-ra írta a film főszerepét. Szerző: hp

A film rendezője, Safy Nebbou egy újságcikkből szerzett tudomást Camille Laurens könyvéről, és miután felvette a kapcsolatot az írónővel, még a kötet megjelenésre előtt alkalma nyílt elolvasni azt. Ekkor döntötte el, hogy a történetet a mozivászonra adaptálja. Szerző: hp

A Szerelemre kattintva Camille Laurens azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp

A film forgatása 2018. márciusában zajlott Párizsban. Szerző: hp

Értékelés: 7.5/10
(2019. 11. 06.)
Binoche túl sok filmes munkája miatt joggal gondolhattuk azt, hogy mindent láttunk már tőle, most azonban képes volt újra friss, eddig tőle nem látott energiákat megmutatni. Több

Értékelés: 8.5/10
(2019. 11. 13.)
Egy másik nő élete
A szép fényképezésen túl, a film rendelkezik egy átható hangulattal, melyben a humornak is jelentősége van, összességében viszont, aki egy romantikus filmre asszociál, azt csalódás érheti. Több