Chuck

Greti0430   2015. 03. 23.

Fergeteges! Barátnőm beszélt rá, hogy nézzem a sorozatot. Imádom. Mondhatni azonnal rákattantam. szerintem egy hónap alatt végignéztem, tekintve hogy négy évad van, negyven perces részekkel... azt hiszem nem kis teljesítmény.. Romantikus, vicces, akciódús. Ajánlom mindenkinek.:D

K.bogi   2016. 07. 21.

Nagyon jó sorozat. Az ilyenek miatt nem fellegzett még be a tv-nek. Bár az első évad tény hogy sokkal sokkal jobb mint akármelyik sorozat, ez is beleesett a nyugalmi gödörbe, mivel sikeres volt kezdetben. Elkényelmesedtek kicsit az írók, de ettől még a szerelmi szál és a színészek miatt is nagyon jó sorozat.

Alexa   2016. 03. 27.

Porgos, valtozatos kemsorozat, kello humorral es mellekszalakkal. A karakterek szemelyisege is folyamatosan fejlodik. Az elso 3 evad volt szerintem a legjobb, utana mar kisse vontatotta valt, es amiert szerettem a karaktereket, az kisse atalakult a vegere. De ettol fuggetlenul egy nagyon jo sorozat, igazan kikapcsol. Casey ezredes morgasai es vicsorgasa pedig zsenialis :D

Deku   2017. 08. 21.

Nagyon halványan emlékszem már a részletekre de az megmaradt, hogy nem volt semmi érdekes benne. A sztori semmilyen lett, a karakterek szintúgy. Nagyon nem javaslom.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Még premieresen kezdetem el nézni és sokáig magával is vitt a sorozat, de egy idő után kezdett unalmas lenni és el el maradtam a részekkel. Kicsit erőltett a szerelmi szál is már, de elszórakoztatja az embert, de csak úgy ha nincsenek nagy elvárásaink, amik sajnos az első évad után nekem voltak. A színészek ettől függetlenül zseniálisan formálják meg a karaktereket.

Linda Hamilton
Stacy Keibler
Adam Baldwin

A Buy More televízióinak képernyőin látható felvételek valamilyen módon mindig utalnak az adott rész eseményeire.

Chuck szinte mindig Converse Chuck Taylors cipőt hord, melyekre a szereplők a sorozatban "Chucks"-ként hivatkoznak.

Zachary Levi 2013-ban a National Public Radionak adott interjújában elmondta, hogy vissza kellett mondani egy Broadway-szereplést (Young Frankenstein), miután zöld utat kapott a sorozat.