Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Coco Chanel
Marie Gillain
Marie Gillain

Puncs   2019. 04. 05.

A romantikus szálon volt a hangsúly, engem személy szerint a munkássága jobban érdekelt volna. Azt vártam tőle, hogy bemutatja, hogyan küzdött fel magát Coco Chanel, hogyan lett belőle az, aki. Így sem volt rossz film, de nekem hiányérzetem maradt.

dailyfilmsan   2018. 01. 28.

Egy jó életrajzi film. Kicsit lassan indul be ezért csak 4 csillagos, de ezt leszámítva jó. Nem fáraszt a film a száraz részletekkel inkább a szerelmi életbe kalauzol. Na meg persze női élet kiszolgáltatottságára. Figyelem fiúk ez egy feminim film.

Dorkateo   2016. 10. 16.

Realistább ábrázolás, mint az amerikai változatban. Audrey Tautou nagyon jól játssza a fiatal Coco-t, sokkal hihetőbb ez a cinikus, érzelmekből kiábrándult figura, aki a munkába menekül.

tothzsuzsika   2015. 03. 25.

Nagyon jó film. Végig lekötött, tetszettek az alakítások. A történet adott volt, de jó volt a megvalósítás.