A kolónia

Colonia

2017.09.01 Zsuzsy

Egyedi hangulatú. izgalmas dráma. Modern film, képi világát tekintve is magával ragadó. Misztikus elemeket is tartalmazó, karakteres film karakteres szereplőkkel.

2016.12.07 Szorcsik

Pattanásig feszült film az első másodperctől kezdve, levegőt is alig mertem venni. Egy olyan világba kalauzolja el anézőjét a film, amelynek sosem kellett volna léteznie a valóságban.

2015.12.20 tamas84

Watson remek alakítást hozott, már miatta megéri megnézni a filmet, ami egyébként azért nem lett túl erős, de egy próbát érdemes lehet tenni vele.

2017.03.24 georgri

Véletlenül akadtam rá a filmre és téma alapján képtelen voltam eldönteni, vajon tetszeni fog-e. Ugyanis sok hasonló témája filmet láttam már, amik nem nyerték el a tetszésemet. A kolónia azonban zseniális. Nem mellesleg igaz történet az alapja, ami számomra különösen fontos.

2017.02.25 Beuszi

Ez aztán izgalmas film volt, olyan feszültséget keltett bennem, amit igen nehéz lenne szavakkal kifejezni. Ráadásul igaz történeten alapszik, ami méginkább borzolta az idegeimet.

2018.07.14 kisssjanka

Nagyon megfogott a film hangulata, hiteles, szókimondóan nyers, valós. A színészi válogatás kitűnő. Mondanivalója megfogja a nézőt, és sokáig bennünk marad a nyoma.

2016.09.17 krazucsi

A film valós történeten alapszik, ettől méginkább nehéz feldolgozni a látottakat. Elgondolkodtató, megindító film, rendkívül jó színészi játékkal. Mindenkinek érdemes megnézni a filmet, nem okoz csalódást.

2018.03.22 Csicsi88

A világtól teljesen elzárt közösséget tárja elénk a film, közösségnek saját törvényei vannak, amelyeket a Bibliából fakadnak.A norvég színész tehetségének köszönhetően ez egy nagyon remek feszült thriller.

2017.07.14 Kadinta

Csak ismételni tudom az előttem levő hozzászólókat, a film teljes hosszában izgalmas, feszültséggel teli. Egy percig nem fogsz unatkozni.

2016.12.27 Ádám

Nagyon jó film volt. Az eleje kicsit nehezen indult, aztán végül az egész film alatt izgultam, lerágtam az összes körmöm, főleg a végén. :) Érdemes megnézni.

2016.02.29 nándi99

Emma Watson menti a filmet, röviden így lehetne összefoglalni. Egyébként a történet igen érdekes, hogy ilyesmi valóban megtörtént, az azért elég súlyos.

2021.03.29 user

Lebilincselő a film, annál inkább is, mert valós történelmi keretben játszódik. A happy endet kiérdemli a néző még akkor is, ha a teljes katarzis elmarad: a nyugatnémet követség nemcsak, hogy összejátszik a fasisztákkal, de – ahogy a szpíker elmondja... Több

2016.05.07 berryy

Nagyon tetszett. A szereplők jól játszottak, a történet is "jó" vagyis inkább felháborító. A vége nagyon izgalmas. Érdemes megnézni.

2016.01.21 gandalf01

Hiába a jó színészek, a szép operatrői munka, és az érdekesen csengő történet, egy percig nem tudtam komolyan venni ezt a filmet. Amit nem mellesleg sajnálok, de tény, sokkal többet vártam.