A kolónia

Colonia

2022.02.13 Klauka89

Végig fordulatos, izgalmas. Együtt tudtam érezni a szereplőkkel, pedig a Harry Potter 20 - Visszatérés Roxfortba után Emma Watson nem volt épp a kedvencem. Daniel Brühlt a Harc a győzelemért című filmből Niki Lauda megszemélyesítőjeként ismerhetjük. ... Több

2019.10.27 indingo

Nagyon erős történet volt. Megtörtént eseményeket dolgoz fel hitelesen. Hihetetlen és megrázó film volt. A két főszereplő is jó volt együtt.

2016.05.27 Bogi87

Első perctől az utolsóig izgalmas, feszültséggel teli dráma. Igaz történeten alapszik, ez teszi még borzasztóbbá a főszereplők által megélteket.

2018.02.23 Diesel

Nagyon kevés olyan romantikus dráma alkotás készült, ami ennyire letaglózza az embert. A történet szerintem kiváló. Nálam az egy plusz pont volt hogy igaz történet alapján készült a film! Emma Watson, és Daniel Brühl annyira hitelesen szerepelnek a f... Több

2016.11.27 HercegPeter

Jelen van a feszültség, szinte az első perctől az utolsóig lehet félteni a szereplőket. A másik véglet pedig, hogy az ennyi idő is elég arra, hogy megutáljuk a negatív karaktereket. Ez a teljes színészgárda dicsérete. Watsontól várható volt a jó alak... Több

2020.02.05 Szilonka

Emma Watson hogy kinőtte magát! Örülök, hogy komolyabb szerepeket is kap. Maga a film lényegretörő volt, sallangmentes egy komoly témában.

2018.09.09 MP170506

Az elejétől a végéig leköti a néző figyelmét. Egy feszültséggel, izgalommal teli dráma, teljesen megrendítő, hogy miről is szól ez a történet, kegyetlen... A színészek is kiválóak!

2019.11.20 TomÁcs

Elég tömény film, szinte felfoghatatlan a történtek. Emma Watson alakítása nagyon hiteles volt és jól illett s szerepbe.

2019.10.28 VvV

Erős film nem kétség. A főszereplők közötti kémia nekem nem volt meg. A legvégén az archív felvételek még különlegesebbé tették a storyt.

2020.02.28 Lonka

Jól és érdekesen indult a sztori, de miután a "telepre" kerültek, már kicsit vontatott lett a történet.

2020.01.05 petraszab

Szeretem az ilyen filmeket, mert picit túl látunk a országhatárokon, Mik is történtek a múltban a világban, amit a politikai próbál eltussolni.

2016.11.25 Borga

Sokkal több egy hagományos értelemben vett thrillernél, ugyanis ez egy szívbemarkoló történet az emberi fanatizmus és elvakultság határtalan, könyörtelen voltáról. Emma Watson tündökölt a szerepében.

2019.01.09 Deniel

Az első felében ráncoltam a homlokom, hogy már megint beleválasztottam a "tutiba", de a második felétől kifejezetten jó volt! Számomra az egyetlen negatívum az Daniel Brühl irritáló személye volt!

2016.11.28 Elkoo

Jó kis film.Igaz történeten alapszik,amit a szereplők remekül játszanak el.Emma Wattson alakítását külön kiemelném.Nem bántam meg,hogy ezt a filmet választottam.