Conan, a barbár

Conan the Barbarian

2020.07.16 Interfectorem Sabnock

Mai szemmel nézve Schwarzi játéka kissé megmosolyogtató, de a nyolcvanas évek világa másról szólt. Kidolgozott izmok és harc az életünkért. Óriások, törpék, szellemek és varázslók. Ez a film ennyit ad, és nem többet. Egy lelazító fantasy.

2016.05.22 Yosihiro

Remek alakítás Arnoldttól és azt hiszem ez áttörés volt neki Hollíwood felé :9 A történet is nagyon jó. Énn a régi vhs-en láttam még akkor nagyon jó volt most felújítva már kicsit gyengébb de mindig találok benn jó dolgokat :)

2015.05.12 ZeroHero

A hard fantasy filmek talán legnagyobb klasszikusa, sikere a hasonló filmek gyártását indította el a 80-as években, de egyik sem volt ennyire sikeres.

2015.02.11 Milanman

A 80-as évek legendás dark-fantasy-ja, műfajának egyik legjobb darabja, igazi kultusz alkotás. Egy olyan film, ami minden rajongónak megmelengeti a szívét és noha azóta már volt egy Gyűrűk Ura trilógia, ma is bármikor jó újra nézni.

2016.10.09 hell.l

Régebben nagyon bejött, de még most is le tudok ülni a tv elé, amikor ezt adják. Ezt a misztikus, sötét fantasy-világot nagyon jól megcsinálták, sajnos a folytatás nem lett valami sikeres.

2015.02.13 Lord British

Egy kiváló fantasy, amely talán kicsit megkopott az idők során, mégis utánozhatatlan élményt nyújt. A színészi játék nem kiemelkedő, de ezért kárpótolnak a jó akciójelenetek és a mesteri aláfestő zene. Kiemelném a ruhákat és a díszleteket, amelyek számomra rendkívüli módon teremtették meg a film hangulatát.

2016.11.15 goat2000

Jó film lett nagyon, Arnold Schwarzeneggerre nagyon illett Conan szerepe. Az effektek nem mostaniak, de ez egy nagyszerű történet, amit mindenkinek látni kell legalább egyszer az életben.

2015.05.25 tamas84

Nagyon jó film, igazi klasszikus Schwarzenegger hőskorából. Az új feldolgozás teljesen vállalhatatlan, és semmi nem adja vissza úgy a történet hangulatát, mint ez, arról nem is beszélve, hogy az egész mitológiája és világa azóta klasszikussá vált, íg... Több

2016.12.03 kopaszosztag

Hatalmas kedvenc volt gyerekkoromban. A második rész a nyomába sem ér , a feldolgozásról pedig szerintem ne is beszéljünk.

2019.01.06 dailyfilmsan

Conan a szótlan.

Jajjj ez a film. Nagyon színpadias, de már annyira nagyon hogy a szöveg másodlagos szrepet tölt be a látvány és a klisés beállások mellett. Komolyan szerintem több volt a zene mint a beszéd ebben a filmben. A legjobb jelenete pedig az mikor begombázva Conan leüt egy tevét. Szóval a narratíva egy 0. itt amit értékelni lehet azok a kosztümök mert azok tényleg jók voltak.

2016.06.22 Toncsi

Nem volt teljesen világos a számomra, hogy ez most akkor egy fantasy, vagy valamilyen valódi történelmi helyen játszódik vagy ilyesmi, de ettől eltekintve nagyon jó volt, igazi nyolcvanas évek kalandfilm dolog, nekem nagyon bejön, bár van akinek ez már nagyon elavult.