Láthatatlan vendég

Contratiempo

2022.12.31 stomachh

Ez ismét egy pazar krimi volt a rendezőtől. Remekül építkezik a film, minden a szemünk előtt zajlik, mégis rácsodálkozunk. A hulla című előző filmjét nemrég láttam, így egy kicsit ráállt az agyam az alkotók észjárására, tehát az áll-leesésem nem volt akkora, mint lehetett volna. Zseni ez a rendező.

2021.12.08 Érdeklődő

Elképesztően jó

Nehéz igazán jól megfogalmazni ennek a filmek a színvonalát, hiszen mindenben viszi a pálmát. A történet lebilincselő, a megvalósítás hihetetlen, a színészi játék meg valóságérzetet biztosít. Eme mozgókép ritka példája annak, amikor a történet az első perctől kezdve az utolsóig áthatja a nézőt, arról nem is beszélve, hogy a történet kidolgozása olyan részletekre is kitér, ami álmunkban sem jutna eszünkbe egy mozgóképben elmesélt eset kapcsán. Aki bűnügyi történet kedvelő, annak ezt a filmet látnia kell.

2021.02.08 BÉLA

Szuper

Minden elismerésem, de magyar szinkronnal még jobb lett volna.

2017.10.18 jake_green

Feszült krimi végig! Több párhuzamos szálon keresztül szinte sakkozik a néző fantáziájával, csak győzd felvenni a fonalat! Ajánlom, kiemelkedő alkotás!

2021.12.07 Milan391349

Az egyik legjobb krimi, amit valaha láttam!

2017.10.30 Zsuzsy

Annak ellenére hogy sok hasonló thrillert láttam már mégis élmény volt a film. Misztikus, elvont, megragadja a figyelmet. Nem unatkozik rajta a néző. A színészek alakítása meggyőző, hiteles volt.

2017.10.17 Minka

Sokkal jobb volt, mint amit az előzetesből vártam. Bár a fordulatok nekem nem okoztak akkora meglepetést, de így is nagyon izgalmas volt végig! Ez egy olyan film, ami az elejétől a végéig teljesen le tudja kötni az embert.

2021.08.20 davidjunior

Rég láttam ilyen jó filmet. Próbáltam kitalálni, hogy mi lesz benne a fordulat, de ami végül is lett, az eszembe sem jutott. Zseniális.

2017.11.09 Melinda

Nagyon jó film.Igazán csavaros történet, minden pillanata lekötött.Csak ajánlani tudom.

2019.09.26 Nyulacska88

Zseniális

Sokszor előfordul, hogy elolvasom a hozzászólok véleményét, ha egy film a tartalma alapján megtetszik. De ebben az esetben azok nem tudták igazán hűen leírni azt, amit e film nézése közben éreztem. Az, hogy ez az alkotás lebilincselt, az enyhe kifejezés, inkább azt mondanám, odaszögezett a kanapéra és végig fenntartotta bennem a feszültséget. A történet abszolút hihető, nincs benne olyan elem, ami nem oda való lenne. A végét pedig oly egyszerűen ki lehetne következtetni, hiszen ehhez az alkotók mindent megadtak. De a film sodrása nem engedi a nézőt el egy percre sem. Csak gratulálni tudok az alkotóknak és a színészeknek, hogy ezt a filmet megcsinálták.

2018.12.25 krisz0621

ZSENIÁLIS! Egyik legjobb film amit valaha láttam.

2022.07.31 Zsuzsanna Sallai

Imádtam ezt a filmet, az elejétől a végéig lebilincselt! És a vége... hát, tátva maradt a szám!

2018.12.29 zozo15

Bevallom nekem egy kicsit unalmas volt az elején, de ami a film második felében történik, azt mindenkinek látni kell!!5/5

2020.06.29 János Szántai

Annak ellenére néztem meg, hogy nem szeretem a krimiket

és ez nagyon jólesett. Zseniális.