
Vélemények (3)
Mindenképpen többször nézős. Szintén egy olyan film, ahol nem a nettó sztori a lényeg, hanem ahogy az alkotók átadják a nézőnek. Az emberi kapcsolatok, a háttértudás kibontakozása és maga az életérzés, amit a „bandázás” ad. Talán ezért a feelingért i... Több
Low budget, az egész egy autóban játszódik, mégis annyira jól össze van rakva az egész, hogy hiába vontatott, leköt a végéig! Én lazán odarakom az Érkezés és a Kapcsolat közé, és bizony 2019. óta évente kétszer újra nézem!
Szörnyen unalmas és vontatott film. Pedig a történet jól indul de végül nem lesz semmi belőle. Messze van a scifi műfajtól. Inkább dráma.