Crank - Felpörgetve

Crank

2016.05.05 tamas84

Soha nem láttam még ilyen lendületes akciófilmet, egyszerűen nem jutottam szóhoz miután végignéztem. Nehéz erre bármit is mondani, mert a maga nemében egészen különleges mozi, de többet senki ne várjon tőle. Ha ez megvan, akkor nem fog csalódni.

2015.06.03 sonyxxx

Jason Statham talán legjobb filmje, ami egy végig egy elképesztően akciódús, pörgős film, ami tele van őrült jelenetekkel. Egy percig nem lehet benne unatkozni, végtelenül szórakoztató, és talán kicsit betekintést nyújt a drogok hatásaiba is.

2017.05.03 jozsagabri

A film címe önmagáért beszél. Pörgős, izgalmas, látványos, lenyűgöző akció. Jason Statham igazi profi a műfajban. Érdemes megnézni, jó kikapcsolódás, élmény.

2015.10.28 Faarkaas

Aki ezt az ötletes sztorit kitalálta annak tényleg van fantáziája. Kevés ehhez hasonló filmet láttam. Végig porgős cselekményű es nagyon beleéltem magam a történetbe.

2015.03.28 fazsuzso

A címéhez méltóan hihetetlenül mozgalmas mozifilmben Statham ismét felejthetetlenül alakít. A sok irrealitás és valótlan effektek már kötelező elemei a Statham-féle akcióknak.

2018.03.19 silverkesh

Beteg film, de jó szórakozást nyújt, egyszer meg lehet nézni!

2015.03.16 anyika

Ez a film egyszerűen megunhatatlan. Hihetetlen jók az effektek, a látvány, igazi akció. Stathamnak egyszerűen nincs rossz filmje!

2015.06.24 Guszti

A Crank már-már groteszkbe hajló akciómozi, ami annyira irreális, hogy egy pillanatig sem kétséges, a készítők egy percre sem vették komolyan az egész produkciót. És ez igazán jót tesz ennek a filmnek, egy ízig-vérig hollywoodi macsómozi, amihez foghatót még garantáltan nem láttál.