Szerelmi bűnök

Crime d'amour

2019.06.10 De Matt

Bosszúállók

Ha mondjuk, tizenöt évvel ezelőtt néztem volna meg ezt a filmet (ami természetesen lehetetlen, hisz a filmet 2010-ben forgatták), valószínűleg jobban élveztem volna. Van benne fantázia, és a szereplők is jók, a történet pergős, és életszerűség is van benne. Valahogy mégis elfáraszt, hogy felnőtt emberek ennyi energiát pazarolnak erre a témára. Sajnos, társadalmunkban / munkahelyeken /fontos szerepet tölt be az önzés, a hatalomvágy hajszolása, a mások iránti ellenszenv. Még szerencse, hogy a film befejezésében egyszerre ott van a csavar, és ott van az is, hogy egyszer minden kiderül. Minősítés: 6,5/10

2017.05.05 mamiéstöti2

Tipikus munkahelyi történet, amiben a két szereplő mindent bevet, hogy felülkerekedjen a másikon. Végig lehet nézni, de kevesebb fantázia van benne, mint gondolnánk.

2017.12.14 Berto49

A filmbéli Isabelle (Ludivine Sagnier) nem a szőke nő tipikus esete! Agyafúrt módon áll bosszút főnöknőjén és volt szeretőjén. Érdekfeszítő krimi, szegény Alain Corneau utolsó rendezése. Hab a tortán, hogy Kristin Scott Thomas is játszik benne.

2019.02.28 barcika

Ez nem jött be egy gyenge eseménytelen thriller de az ember kíváncsi les,z hogy mászik ki a slamasztikából ez a bambácska szőke!!! De az esze a helyén volt!!