Csodás álmok jönnek

What Dreams May Come

2017.10.19 Minka

Annak fényében, hogy Robin Williams öngyilkos lett, kicsit máshogy jött le a film mondanivalója. :( De a jelképek nagyon jók benne és összességében lehet min gondolkodni a végén...

2016.08.01 Dorkateo

Nagyon belebonyolódott a történet a mindenáron pokol és menny felosztásba, ettől számomra unalmas és húzott-nyúzott lett.

2015.06.16 hsanya182

Egy nagyon festői módon ábrázolt művészfilmet láthatunk, ahol a KÉPZELET a halál után sem hagyja hogy búsuljunk. Egy tanulságos, és mégis "happy end"-del végződő drámai alkotás két pár megismerkedésétől, majd gyerekeik elvesztésétől egész a halálig. ... Több

2017.08.11 jake_green

Hatalmas kedvencem!!! Annyira alap, mindenkinek univerzális élményt nyújt : vallástól függetlenül, az élet örök kérdését feszegeti - mi történik a halál után egy művészfilmbe burkolva!

2015.10.29 Faarkaas

Szép szívszorító és érzelmekre ható film némi misztikummal. R.W.-nek nagyon jol all ez a szerep. Megindító és lélekbe hato drama aminek uzenete is van.

2015.03.03 Toncsi

Ez egy tipikusan olyan film, amit a kritikusok nem találtak annyira jónak, mint a közönség. Ám elsősorban ez utóbbiaknak készült a film, mivel pedig nekik tetszik, sikeresnek nevezhetjük. Robin Williams, mint mindig, most is remek alakítást nyújtott. A történet szomorú, egy igazi dráma, igazi üzenettel.

2015.01.29 Dotty90

Szép történet, melyet a színes helyszínek és Robin Williams csodás játéka tesz felejthetetlenné. Elgondolkodtató és nem csak egyszer nézhető.

2015.12.13 jazzy

Szerintem nagyon alulértékelték ezt a filmet annak idején. Pedig egy igazán élénk, rendkívül látványos, és egyszersmind megindító alkotás, amelyben Robin Williams élete egyik legjobb alakítását nyújtja. A történet erős, gyönyörű és megindító, amin nevetni és sírni egyaránt lehet.