Veszélyes

Dangerous

2022.04.30 pj19

Szerintem egy jó kis film kerekedett ki ebből a storyból. Pörgős akciójelenetek, Clint Eastwood fia, Scott Eastwood zseniális! Nekem külön tetszett a nem szokványos környezet, egy halotti tor közbeni rajtaütés és a jól felépített történetmesélés is. Nézzétek meg bátran, remek film!

2022.03.20 Coyote

Scott Eastwood remekel: Veszélyes

Kicsit megkésve láttam ezt a szerintem élvezetes és izgalmas Scott Eastwood-filmet, de nem bántam meg, hogy bepótoltam (a mozipremierről lemaradva, utólag megnézve). Kimondottan jó az alaptörténet, mely egy házi őrizetből hirtelen lelépő, profi bérgyilkosról, Dylanről szól (Scott Eastwood), aki történész tesója temetésére utazik el egy különleges szigetre. Itt aztán beindul az akcióorgia, mikor támadók érkeznek, csupa profi fejvadásszal, hogy megszerezzenek valamit, ami a szigeten van elrejtve. Természetesen Dylan szembeszáll a támadókkal, és megvédi családját, illetve szigetét. Felbukkan a filmben az agyonplasztikázott Famke Janssen és az indokolatlanul aprócska szerepet kapó Mel Gibson is. Egyiküknek sem sikerül túl sokat hozzátenni a film színvonalához. Azt ugyanis Scott Eastwood viszi a vállán mindvégig. Jó szórakozás, bunyók, lövöldözések és némi rejtéllyel fűszerezett izgalom vár ránk, ha bevállaljuk ezt a pörgős akcióthrillert. Nálam erős 75%-os a végeredmény. Ajánlani tudom minden akciófilm-rajongónak.

2022.02.07 Harper

A David Hackl - Scott Eastwood páros (rendező és főszereplő) remek kis akcióthrillert rakott össze így év elejére, sok lövöldözéssel és néhány rejtéllyel. Nálam ez lett Scott Eastwood eddigi legjobb filmje. Érdekes a sztori: a testvére szigetére haza... Több

2022.02.02 Lóri Ádámcsik

Hiába a sok jó színész, ha rossz a végeredmény. Nagyon unalmas volt.

2022.01.21 signeta

Eszméletlenül brutális film, amire szerintem egy ideje már szükségünk is volt. Telepakolva akcióval és feszültséggel.

2022.01.24 jfruzsi97

Szerintem jó volt. Érdekes volt a sztori, tele akcióval, kis humorral itt-ott megfűszerezve. Amit a főhősünk talált, az szerintem egyáltalán nem volt kiszámítható.

2022.01.20 Peti

Nagyon akartam szeretni ezt a filmet minden kliséje ellenére. De a sztori annyira kiszámítható, hogy egy ideje már fájdalmas volt követni. Nagyon érdektelenségbe fulladt nálam. Kár érte.