Diana esküvője

Diana esküvője

Dianas bryllup

A Szent Pál-székesegyházban 1981. nyarán Károly herceg és Lady Diana Spencer házasságot kötnek. Ugyanazon a napon Live és Terje egy kisváros gyárjának kifőzdéjében szintén esküvői partit tartanak.

A babakocsiban már ott fekszkik kislányuk, Diana, aki előtt névadójához hasonlóan szintén mozgalmas… Több

Rendező: Charlotte Blom
Forgatókönyvíró: Charlotte Blom, Mette M. Bølstad
Ország: Norvégia
Premier (HU): 2021.05.27. | Telekom TVGO (2021.11.01.) | HBO Max (2021.11.19.)
Forgalmazó: ADS Service

2023.03.02 Török389133 Nézhetetlen

Én egy darab poént nem találtam ebben a filmben, és semmi más pozitívumot sem.

2022.01.10 Fikatours_blogger

Vígjátéknak lagymatag, drámának nem túl erős

Az egész film alatt arra vártam, hogy felpörögjön a konfliktus, de hiába. Két – mondhatni tipikus – családmodell botladozásait követhetjük néhány évtizeden át egy jóléti társadalomban. És nagyjából ennyi.

2022.02.01 diumiu

A filmnek a stílusa nekem nagyon tetszett, illetve az is, hogy a '80-as években játszódik. A film hangulatára én azt mondanám, hogy keserédes, mégpedig azért, mert sok olyan igazságot mond ki, amit mi, emberek nem szeretünk észrevenni/felismerni. Ajánlani tudom a filmet, érdemes megnézni!

2021.11.02 lord777

Fantasztikusan vicces vígjáték, megállás nélkül rötyögtem rajta. Semmi propaganda vagy politikailag korrekt hozzáállás, csakis a humor a legtisztább formájában. Kötelező darab.

A film összbevétele 619 621 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 312 880 forintot termelt. A hazai mozik összesen 222 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Dianas Bryllup Charlotte Blom első nagyjátékfilmes rendezése.Szerző: csd

(2021. 07. 23.)
Családom és más futóbolondok
[...] a Diana esküvője az év egyik kellemes meglepetése. Főként azért, mert közérthetően és viccesen beszél egy fontos és mindenkit érintő témáról. Még akkor is, ha főszereplőihez hasonlóan nem mindenben tökéletes. Több