Dick és Jane trükkjei

Fun with Dick and Jane

2019.10.01 ZeroHero

Dean Parisot rendezte, aminek mar eleve gyanusnak kellett volna lennie, hiszen jobbara csak gagyi sorozatokat rendez... Ennek ellenere a film pozitivuma az, hogy nem primitiv es alpari a humor benne. A negativum pedig az, hogy nem nagyon van benne humor es semmi mas se, ami ertekelheto lenne. 0pont.

2018.01.20 mamiéstöti2

Nem a legjobb Jim Carrey film, nem tud annyira kibontakozni benne, túl kötött a szerepe és a történet sem a legjobb.

2019.07.26 Ms. Akárki

Jim Carrey egyik legrosszabb vígjátéka szerintem, de ez persze nem az ő hibája. Elég kutyulmány a film. Egyedül talán a lopkodós jelenetek viccesek. Egyszernézős maximum. Sajnálom, mert egy Carrey-vel fémjelzett és reklámozott filmtől többet vártam.

2019.05.20 Norbert93

Mondanivalóval rendelkező, a kisember harcát a nagy ellen bemutató "komolyabb" hangvételű, igényes fajta vígjáték.

2019.04.25 iq.csabi

Egy laza szórakoztató film erős túlzásokkal, ami még számomra vicces. Nem kell nagy durranásra számítani, egy laza esti szórakoztató mozinak tökéletes.

2015.03.31 [email protected]

Jó kis film lett, nekem nagyon tetszik. Végig izgalmas, nem várja az ember a végét. Jim Carrey jó arc, aki vevő a színész humorára ebben a filmben sem fog csalódni. :D 10/10

2015.02.22 Vica

Nekem ez a film nagyon tetszett. A poénok is nagyon jók benne meg a film egész sztorija is nagyon tetszik. Nem egy tipikus Jim Carrey-s film,de egy nagyon jó vígjáték. Egy vicces, vidám film. Többször is meglehet nézni. :)

2016.04.24 DarkLion

Egy újabb közepes vígjáték Jim Carrey-vel, amit tulajdonképpen csak neki köszönhetően lehet eladni. A történet nem túl erős, inkább a helyzetkomikumokra és vicces, néha idétlen beállításokra épül. Igazi poént alig találni a filmben, mégis vidám, vicces a hangulata. Mint mondtam, közepes komédiának elmegy.

2015.03.24 JamesBont

Nem ez Jim Carrey legjobb filmje, de egészen nézhető. A film nem vállal túl sokat, de amire vállalkozik, azt tisztességesen teljesíti. Sok jeleneten lehet mosolyogni, jóízűt nevetni viszont nem igazán, annyi erő nincs a poénokban. Annak való ez a film, aki könnyed szórakozásra vári a jó öreg Jim Carrey-vel a főszerepben.

2015.04.20 Bobby8989

Nem mondom, hogy ez Jim Carrey legütősebb filmje, de aki szereti a humorát és a vígjátékait, annak mindenképpen ajánlom. Vannak jelenetek, ahol kimondottan hangosan fel lehet röhögni :)