Burlesque

Steve Antin
Steve Antin

Rendező: Steve Antin
Író: Steve Antin
Premier (HU): 2011.04.27. | Netflix (2023.09.19.)

2023.10.24 JRD

Burlesque...

Ha csak Chert és Tuccit nézem, akkor lehetne akár 4* is, de a filmben nem ők vannak a középpontban. Pedig Cher nagyon jó, és Tucci... nos... hát ő Tucci (és az egyik legjobb és legsokoldalúbb színész)! Amúgy meg imádjuk! Mind a kettőt! Ám ez a film ... Teljes kritika

2017.02.07 Berto49

Eléggé tetszett, elsősorban Cher miatt, C. Augilera – bár ő a főszereplő – nem volt annyira szimpatikus, azzal együtt, hogy nagyszerű énekes és táncos. A történet szokásosan harmatgyengye, igaz, az a vélemény, hogy videóklipként kell nézni. Megkerest... Több

2015.02.01 Curacao86

Szórakoztató, vicces, pörgős és szexi zenés vígjáték, jó színészekkel. :) Inkább ez, mint a Mamma Mia, bár tessék megnézni mindkettőt. :)

2015.03.31 Mariann92

Ez a film nekem nagyon tetszett, többször is láttam. Mikor olyan hangulata van az embernek, kifejezetten jól jön egy ilyen film. Tele van énekkel, tánccal, csajos dolgokkal. A története is érdekes. Van benne romantika, barátság, kitartás.

2020.11.19 kiana

Kifejezetten tetszett, hogy nem egy sztriptízbár volt, hanem annál sokkal több. Cher jelenléte nagyot dobott a filmen. A bonyodalmakat jól játszották, és a karakterfejlődés is jó volt. Örültem, hogy rátaláltam erre a filmre, határozottan "muszáj egyszer megnézni" kategória.

Cam Gigandet a film kedvéért megtanult zongorázni. Szerző: rbernadett

Christina Aguilera első választása Nikki szerepére Emma Stone volt. Szerző: rbernadett

A fotó a 7 éves Aliról és anyukájáról valójában Christina Aguilerat ábrázolja édesanyjával, Shelly Kearnsttel.Szerző: rbernadett

A filmben Cher a "You Haven't Seen the Last of Me" című dalt élőben adja elő. Szerző: rbernadett