Don Jon

Don Jon

2015.05.27 zsanett0820

Teljesen rosszul voltam ettől a filmtől... Komolyan egy Joseph Gordon-Levitt kaliberű fickó volna az, aki minden nőt megkap? Na, ne már... Tudom, hogy nem mindenkinek egyezik az ízlése az enyémmel, de akkor is... Szóval ez számomra egy nagy kérdőjel ... Több

2015.02.02 Zsofi821

Leegyszerűsített társadalomkritika humorba ágyazva. Nem túl tartalmas sztori, kidolgozatlan szerepekkel. Azért egy nézést megér.

2015.02.28 ocso

Számomra túl csöpögős. Egyszer elmegy, de felejthető. Nem maradsz le semmiről, ha kihagyod.

2015.05.23 inemeth

Csalódtam a filmben, hiányoltam belőle az ötletességet és a kreativitást. A rendező túlságosan elkényelmesedett, a jó karakterek nem elegendőek a jó filmhez.

2015.01.29 nikiszalanics

Nem tetszett, erőltetettnek éreztem, és a főszereplőt sem találtam egy „Don Huánnak”!

2015.10.20 Pillcsi

Tipikus eset amikor a főszereplő pasi egy akkor bunkó hogy az már vicces és érdekessé teszi filmet. Elsőre kétkedve kezdtem el nézni mert számomra ismeretlen színészek voltak benne de kellemesen csalódtam benne mert egy igazán jó vígjátéknak sikerült.

2015.02.01 miska1967

Nem tetszett, teljesen mást vártam, erőltetettnek éreztem, tipikus csajoknak szánt film bár meglátásom szerint a főszereplő lehetett volna sokkal helyesebb

2015.10.25 Manyi

Kicsit lagymatag de osszessegeben egy jol osszerakott filmdrama megfelelo szineszi alakitassal. Van mondanivaloja, de lehetne tartalmasabb. Egyszeri nezesre OK

2015.06.16 Melibaba

2015.04.22 krisztike18

A film ötlete elég érdekes, de csak a megtekintése után válik világossá. hogy sokkal több annál, mint amit először gondolunk. Első blikkre ugyanis inkább pornó filmnek tűnik, mint bármi másnak, de jobban belegondolva jól elrejtették benne a drámát és a társadalmi kritikát is. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.10.05 idefix

A főhős megformázza a tipikus szexista férfi modelljét, aztán érdekes ahogyan átfordul a szemlélete. Vicces, aranyos film, mögöttes tartalommal és sok humorral.

2016.04.07 Vibozsofi

Valóban a bemutatója többet igért mint ami lett belőle, de nekem így is tetszett, mert vicces, karakteres és nagyon jól játszottak a színészek. Tetszettek az összefüggések, a párbeszédek és a frappáns befejezés.

2015.12.11 Bius

Nem lett a kedvencem,néztem egy darabig,de hamar meguntam.Ez a folytonos pornó téma nem volt érdekes.Semmi más tém nem volt a filmben csak a szex.Gyenge lett,nem néztem végig.

2015.12.05 Hangus

Nem volt rossz film,csak béna volt a témája.Maga a főszereplő srác szimpatikus volt kicsit bunkó macsó,de jól állt neki ez a karakter.Viszont a vége nem volt valami érdekes,kicsit jobbra számítottam.