Don Jon

Don Jon

2015.02.09 varjú Nézhetetlen

Bár humoros volt, mégis csak egyszer nézhető, leginkább a vége miatt. Könnyen magára ismerhet a sztoriban az ember. A moziban sokan néztek a mellettük ülőre kaján vigyorral a pornónézési szokások részeknél. Biztos csak véletlen egybeesés. :)

2015.03.31 kovacsbarn

Olyan ez a film, amilyen a világunk, érdemes odafigyelni rá, Julianne ismét remek(mikor nem az?) bár azért vannak klisék benne, a kedvencem, amikor a mobilos csaj megszólalt :-)

2015.02.14 Anrael

Jól bemutatja a karakter fejlődését, változását. Nem egy egyszerű film és van azért mondanivalója is.

2015.02.05 keepingboy86

Semmi újat nem mond vagy mutat, csak kevesebb lapos poén van benne, mint a hollywoodi maszlagokan. Egyszer meg lehet nézni.

2015.01.27 marko

Ezt is öcsém javasolta. :) Ő a nagy filmguru. Megérte. Nem sablonos, jó kis film.

2017.07.03 Chatman

Vegyes érzéseim vannak ezzel a filmmel kapcsolatban, valami egészen másra számítottam. Igaz, nem lett ez rossz, viszont egy nagy bajom volt: a karakterek teljesen hidegen hagytak, nem olyanok, akikért lehet aggódni, vagy akikre feltétlenül kíváncsi v... Több

2015.03.02 janosmester

Nekem ez a film nagyon tetszett. Nem mondom,h korszakalkotó, mert nem, de mindenképp kiemelkedik az átlagos filmek tömkelegéből. Nincs tele közhelyekkel mint a legtöbb film, és még van egy kis mondanivalója is. 8/10

2015.02.11 pillacica7

Nekem nem tetszett, vonatott és erőltetett. Joseph Gordon Levitt és Scarlett Johansson is jó színészek de szerintem itt nem tudtak kiteljesedni. Mást, többet vártam tőle.

2016.02.21 kispista5

biztos azok fanyalognak, akiknek a jobb bicepszük kétszer akkora, mint a bal (Craig Meyer) a korrupció, amiből kihagynak, a pornó, amiről nem beszélünk sebaj, a film megteszi helyettünk

2015.03.22 Bence04

Nekem ez a film kifejezetten tetszett. Nem értek egyet azokkal akik szerint a karakterek kidolgozatlanok és egysíkúak. Valóban vannak benne szerep-sztereotípiák, de egy kicsit ez is a lényeg. Tanulság meg igenis hogy nagyon van! Nálam 8/10

2016.06.08 Turro

A Don Jon egy kiváló rendezői bemutatkozás Joseph Gordon-Levitt-től, elsőfilmes létére elég koherens és szórakoztató filmet rakott össze. Jól indult a film, de egyenesen haladt a végkifejlet felé, azonban a csúcspontont nekem kicsit elfáradt, egy kic... Több

2015.12.05 Tomsz

Nem igazán sikerült ez a film úgy gondolom. A színészek alapján sokkal jobbra számítottam, már csak miattuk is néztem végig. Úgy gondolom senki nem veszt azzal ha kihagyja ezt a filmet.