Syracuse   2019. 08. 11.

Terence Hill zseniális, a sorozat is egész jó. Nem az a klasszikus nyomozós sorozat, inkább dráma, de igazából mindenkinek ajánlom.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Terence Hill szuperül játszik a sorozatban, de nekem mégsem lett nagy kedvencem. Pedig jók a történetek.

Attila G.   2019. 07. 10.

Terence Hillhez nem méltó szappanopera Terence Hillhez nem illő mosollyal

Szeretem Terence Hillt, gyerekkorom nagy kedvence volt Bud Spencerrel együtt, s igazából manapság sem lehet megunni a filmjeiket, illetve meg lehet, csak nehezen. A Don Matteo sorozat a család körében nagy kedvencnek számít... Helyesbítek... A család... teljes kritika»

epeeer   2015. 03. 31.

Naygon jó sorozat, Terence Hill remek a lakításával. Bár sajnálom, hogy a századost lecserélték.

csokiii   2015. 02. 28.

Kedvenc sorozatom! Nagyon vicces és izgalmas, remek szereplőkkel Nem mai darab, de én mindenkinek csak jó szívvel tudom ajánlani.

FANNA   2015. 02. 25.

Nagyon jó sorozat!!! Terence Hill remekül játszik benne, a történet pedig izgalmas és vicces.

Marka   2019. 03. 23.

Szeretem, mert mindig a jót keresi, az emberit.

Ha Terence Hill nem színésznek megy, papnak kellett volna állnia. Többek között ez is a Don Matteo tanulsága. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. több»