indingo   2017. 04. 18.

Sokan dicsérik a könyvet, úgyhogy mindenképpen el fogom olvasni. Nekem tetszett a film, érdekesnek találtam a történetét.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Korhű, látványos és érdekes volt a viktoriánusi időszak bemutatása. A történet maga sok izgalmat rejtett, sok meghökkentő lépés volt benne, csak ajánlani tudom.

doroffee   2016. 02. 15.

Nekem a könyv hatalmas kedvencem, a film pedig nem ért el nálam olyan hatást. Korrektül megoldották, bár gyakran a külcsínre több energiát fordítottak. A színészi alakítások kifejezetten jók voltak amúgy.

Hablaty   2016. 10. 14.

Tetszett a látványvilága a filmnek és természetesen a története is. A főszereplőt imádtam.

Greti0430   2015. 03. 26.

Aki olvasta a könyvet, annak szerintem ez a film újat mutat majd, szerintem nagyon király színészekkel, és egy kicsit átdolgozott sztorival. Nekem a könyvből jobban átjött a törtéet mondanivalója, a filmet kicsit félelmetesre vették(ami érthető, mert thriller) de nekem tetszik ez az átdolgozás. Ha valaki szereti Oscar Wildeot, érdemes megnézni .:)

A regényben Dorian nem próbálja megölni Lord Henry-t.

(magyaristvan )

Az igazi Dorian Gray haja szőke volt.

(magyaristvan )