Dr. Halál

You Don't Know Jack

2022.11.30 Victorine

Érdekfeszítő és elgondolkodtató történetet dolgoz fel az eutanáziáról. Különösen felnézek azokra az emberekre, akik annyira hisznek a „küldetésükben” – ami ebben az esetben elég komoly: emberi jogokért való kiállás és segítő kéz nyújtása a szenvedőkn... Több

Az eutanázia egy örök téma,és újra,és újra elő lehet venni!Al Pacino,pedig,mint tudjuk,amihez nyúl az arannyá változik.Érdekes film,bár én nem voltam odáig érte,de három csillagot Pacino játékáért odaadok.

2017.08.30 Deku

Nem lett nagyon nagy volumenű a történet de ennek ellenére is kedveltem. Nem voltam oda érte az elején de hamar rá tudtam hangolódni és igazán kedvelhető sztori alakult ki belőle.

2019.06.03 HE7EDIK

Az eutanázia a mai napig kényes téma. Egyesek ellenzik, mások alapvető emberi jognak tartják. Én is az utóbbiak közé tartozom. Szerintem ha valaki már annyira szenved, hogy megváltás neki a halál, joga van eldönteni, élni akar-e vagy meghalni. Ha ped... Több

2015.06.30 BuBu

Ez a film az emberiség máig megoldatlan, feldolgozatlan problémájáról szól. Olyan téma ez, amiről mindenkinek van véleménye, valószínűleg el is gondolkodik rajta.... Örülök, hogy egy valós eseménysor alapján készítették el a filmet. Al Pacino remek választás volt a főszerepre.

2015.08.09 Rikudou6

Nem hittem volna, hogy egyszer ezt mondom, de ez valami felemelő volt. Nagyon rendben voltak a karakterek, a színészek tökéletesen hozták a formát, és a történet is elég erős volt a maga nemében.

2015.05.20 a.edit63

Nagyon jó filmnek tartom. Elgondolkodtató. Al Pacino alakítása zseniális. Abszolút megérdemelte a Golden Globe-t. Egyszer mindenképp meg kell nézni, ajánlom!

2016.05.08 anita9215

Al PAcino ismét megmutatta mire is képes. Ez pedig nem más mint a tiszta tehetsége. Teljesen el voltam telve ettől a filmtől, mert nem egy egyszerű és klisés film, hanem egy igazi eredeti szórakoztató remekfilm. Igazán erős és karakteres vonásokkal rendelkezik. Nézd meg! Csúcs szuper lett.