Éjsötét árnyék

Dark Shadows

2019.03.14 Timcsi

A hangulata nagyon ott van és a látvány is csak erősít ezen. A története helyenként lukas és értelmetlen.

2018.09.06 TribeBubu

Általában leszólják ezt a filmet, de nekem nagyon tetszik. Szerintem azért, mert nem azzal az elvárással nézem, hogy a régi Tim Burton hangulatot szeretném látni benne. Vígjátéknak szerintem nagyon megállja a helyét, a horror műfajhoz éppen hogy van... Több

2020.10.28 Annuska

Tim Burton hű maradt önmagához. Nekem tetszett a film, volt története, sok szereplőt megmozgatott, és karakterek is voltak benne.

2016.09.11 Curacao86

Tim Burton plusz neves szereplők, egyedi humorral fűszerezve. Kell ennél több? Nekem igen, bár aki kedveli a szereplőket vagy magát Burton urat, annak ez a film nem fog csalódást okozni. Helyén van a humor és nincs benne túl sok túlzás, de valahogy nekem hollywoodi szinten mégis csak erősen átlagos film lett.

2018.03.24 NFG

Igazából tetszett Johnny Depp ebben a szerepben is! Maga a film elég elvont számomra! De aki szereti a vámpíros filmeket, az biztosan nagyon odáig lesz érte!

2016.02.15 doroffee

Nekem nagy csalódás volt ez a film, mert amúgy szoktam szeretni Tim Burton és Johnny Depp közös munkáit. De ez a film olyan jellegtelen volt... rengeteg erőltetett, túljátszott poén volt benne, kb. csak azok a dolgok voltak viccesek, amikor az akkori világ modern dolgival ismerkedett vámpírunk.

2016.10.21 vivikejencikelara

Tipikus "sötét" Tim Burton film. Nekem tetszik látvány világ ott van nagyon! Johnny Depp megint jót alakít. Jó történet, amiben megtalálható a szerelem. Feltámadt újra Johnny Depp és Tim Burton is!

2017.08.15 czigler.nora

Szerintem rettenetesen rémes ez a film. Számomra nézhetetlen, unalmas... a történet is semmitmondó. A színészekkel alapvetően nincsen probléma, a látvány és a hangulat is elmegy.

2016.01.03 Elkoo

Érdekes történeten futó a figyelmet javarészt lekötő alkotás lett.1szer mindenképpen meglehet nézni

2016.07.25 feketerigous

Csak Johnny Depp miatt néztem meg ezt a filmet. Alapjába véve, jó lenne, de ez egy komédia. Ha nem szeretném Johnny Deppet az ég világon semmi nem vett volna rá, hogy megnézzem. Sokkal jobbra számítottam! Az elgondolása nagyon jó, de a kivitelezése egy nagy nulla!

2015.11.22 somi

Szerintem jó film. Aki unja a mostani sablonos vámpírfilmeket, annak felüdülést nyújt, ráadásul még humorosan is teszi ezt. Az Alice Cooperes jelenetekben pedig Johnny Depp mindent visz.

2016.12.19 film kedvelő

Egyedi elgondolású. Nem volt sok poén benne az alapötlet jó, hogy Johny Depp vámpír, de a cselekmény semmit mondó. A vége legalább nem egy sémát követ, ami alapján ki lehet találni pontosan mivel fog végződni.

2015.03.26 Galway

Nem volt az a Wow, de jó film,de tetszett, teljesen megjelenítette azt a baljós hangulatot, ami passzol a történethez. Nem olvastam a könyvet, de ezután biztos el fogom.:D

2015.04.19 Mozi22

Humor és humor, ha Johnny Depp van a láthatáron. Johnny Depp, mint mindig, zseniális színész, Michelle nagyszerű volt benne, és az a film amiben Helena Bonham Carter is benne van Mr. Depp társaságában, az rossz film nem lehet. A poénok iszonyat jók, ... Több