Elefánt

Elephant

2021.03.23 elekm90

Realisztikus volt, és tetszett a felépítése és a rendezés is (kevés vágás, hosszú snittek). A film elég sok szereplőt mozgatott, akiknek akarva-akaratlanul összefonódik a napja. Ez alapvetően jó ötlet, ugyanakkor az egyik legfőbb gondom is ez volt, u... Több

2018.11.29 harnas1207

Művész film egy vérengzésről. Valahogy így írnám le. A történet és a szereplők valósak. Persze nem lehetett kihagyni, hogy a két srácot, ne nyomorék aberráltnak mutassák be. Ez fontos, mert így nem lesz senkinek kedve utánozni őket.

2015.05.04 Milanman

Szokatlan, nyugtalanító és rendkívül szomorú film az iskolai erőszakról. De minden elemében mesteri.

2015.11.19 Robi92

Hát elég nyugtalanító és szokatlan volt ez a film. Iskolai erőszakról szól. Nem igazán voltak valósak az események. Kicsit megismerjük a szereplőket,de túl sok minden nem történik.

2018.07.10 ipszilon

Szerintem elég gyenge ez a film... Nem igazán értjük meg az indíttatást, a szereplők nem érdekesek és nagyon sablonszerűek, a hosszú snittek pedig iszonyatosan unalmasak.

2015.01.26 ferdi95

A filmet tökéletesen eltalálták, a nyugalmatlanság és a gyönyörködtetés arany középútján.