Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Elefánt

harnas1207   2018. 11. 29.

Művész film egy vérengzésről. Valahogy így írnám le. A történet és a szereplők valósak. Persze nem lehetett kihagyni, hogy a két srácot, ne nyomorék aberráltnak mutassák be. Ez fontos, mert így nem lesz senkinek kedve utánozni őket.

Milanman   2015. 05. 04.

Szokatlan, nyugtalanító és rendkívül szomorú film az iskolai erőszakról. De minden elemében mesteri.

Robi92   2015. 11. 19.

Hát elég nyugtalanító és szokatlan volt ez a film. Iskolai erőszakról szól. Nem igazán voltak valósak az események. Kicsit megismerjük a szereplőket,de túl sok minden nem történik.

ferdi95   2015. 01. 26.

A filmet tökéletesen eltalálták, a nyugalmatlanság és a gyönyörködtetés arany középútján.

ipszilon   2018. 07. 10.

Szerintem elég gyenge ez a film... Nem igazán értjük meg az indíttatást, a szereplők nem érdekesek és nagyon sablonszerűek, a hosszú snittek pedig iszonyatosan unalmasak.