A Stonehearst Elmegyógyintézet

Eliza Graves

2019.06.02 kevelin

Kb egy hónapja láttam de nem nagyon ugrik be semmi róla. Nem volt egy nagy alkotás. Szeretem az elmegyógyintézetben játszódó filmeket, ugyanígy az elmezavarral kapcsolatos filmeket is de ez nem volt egy nagy eresztés

2015.06.23 Curacao86

Eredeti, drámai, páratlanul fordulatos és magával ragadó történet. A vége felé közeledve még inkább elbizonytalanodik a néző, hogy akkor most ki is igazán az őrült és mi a valóság, mi fog történni? Szerintem remek és méltó adaptáció E. A. Poe írásáho... Több

2020.10.09 belavagyok

Amelyik filmnek egy elmegyógyintézet ad otthont az csak jó lehet. És tényleg. Na ez egy olyan film amiben van csavar dögivel.

2015.09.03 Ragemarci

Edgar Allan Poe novellája nyomán, egy tisztességes ám semmi extrával nem rendelkező filmet kaptunk. Minden téren középszar.

2020.05.18 Róbert Molnár

Tetszik a film hangulata, valamint a korszellem. Végig tartja a feszültséget az emberben, és a vége is érdekes, fordulatos. Ennek ellenére valahogy nem ragadott igazán magával. Egyszer nézhető kategória.

2016.06.12 klaudia4469

NAgyon tetszett a film! Először a pasimmal láttam, mindkettőnknek nagyon tetszett, rögtön aznap megnéztem még1x, akkor a szüleimmel. Másodszorra még jobban tetszett mint elsőre. Sajnos az ő tetszésüket kevésbé nyerte el. A film végi csattanót imádom

2015.09.05 romeo666

Sajnos én mindenhol horror kategóriában láttam és ez miatt töltöttem le gondoltam egy jó elmegyógyintézetes horror lesz :) Most elárulom akik horrort várnak semmi kép se nézzék meg mert köze sincs a horrorhoz!!!Ez Dráma !!! végül is annyira nem rossz film csak sajnos én nagyon nem ezt vártam!! 2 csillagot kap tőlem !!