A Stonehearst Elmegyógyintézet

Eliza Graves

2021.07.18 harnas1207

A romantikus thriller fogalma eddig ismeretlen volt számomra, de nem is lett a kedvencem. A sztori csavarját hamar lelövik, és inkább a bugyuta szerelmi szálra fektettek nagy hangsúlyt. Nagy csalódás.

2018.10.03 Artemisia

Lehengerlő erejű dráma

Lehengerlő erejű dráma. Az Edgar Allen Poe-tól megszokott sötét szarkazmussal ábrázolja az őrület és az épelméjűség összemosódását . A film keserű iróniája, hogy az a páciens, aki talán a legmesszebbre rúgaszkodott a valóságtól, rátermettebben vezet... Teljes kritika

Imádom Kate Beckinsale szinte minden filmjét.Szuper színésznő,és egy nagyon jó nő is egyben.A sztori nem rossz,de nem hozta meg nekem a nagy áttörést.Erős közepes,de bőven nézhető.

2016.05.27 Bogi87

Az elmegyógyintézetekben játszódó filmeket mindig valamiféle misztikusság, kiszámíthatatlanság lengi körül. Így volt ez a Stonehearst Elmegyógyintézet esetében is.

2017.04.02 Berto49

Fiatal koromban nagyon kedveltem Poe írásait, talán ezt a novelláját is (Dr. Kátrány és Toll professzor módszere) olvastam, bár nem emlékeztem rá. Úgy gondolom, hogy kinőttem már az ilyen vadromantikus történetekből, vagy a film nagyon rossz, mert cs... Több

2017.05.23 Szilonka

Remek film volt, végig ott volt a feszültség a filmben. Több csavar is volt benne, amikor már azt hitted már mindent tudsz, jött egy újabb fricska a nézőnek.

2017.10.23 Bazzzsi

Szuper a film szereposztása és a története? Nagyon tetszett, az orránál fogva vezeti a nézőt a legvégsőkig, már azt hiszed, hogy mindent tudsz és után jön még egy pofon. Imádtam.

2018.04.16 TomÁcs

Tényleg csak ajánlani tudom a filmet. Aki szereti a kicsit elvont történeteket, annak biztosan tetszeni fog a film. Hatalmas csavar van benne. leesett az állam.

2017.10.29 hsanya182

Érdekes a film története, elég misztikus a kezdés, majd elég hamar belecsöppenünk a részletekbe, nem minden az aminek látszik. Sokkal bonyolultabb sztorit képzeltem el, és végül elég egyszerű lezárása lett a filmnek. Többre számítottam, de ahhoz képes fordulatos, csak az én igényeimet nem elégítette ki...

2018.10.29 VvV

Nagyon eltalálkák ezt a filmet. Keresi az ember, hogy hol is kellett volna rájönnie a dolgokra, de nem leli.

2017.07.23 Lonka

Több film is eszembe jutott a film nézése közben, de nem éreztem hogy másolás lenne. A története meglepett, nem erre számítottam. Akkora poén van benne hogy elmondhatatlan.

2017.12.12 Greeta

Kicsit elvont sztori, bár nem tudom a valóságban ez mennyire kivitelezhető lenne. Szerintem semennyire. Végig történt valami a filmben, izgalmas volt.

2019.01.22 Timcsi

Nagyon izgalmas a környezet és imádtam, ahogy a film átveri a nézőt.

2019.04.20 petraszab

Zseniális film volt. Lehetett sejteni, hogy van benne valami turpisság, de erre nem számítottam. Nagyon egyben van a története.