Első csapás

Első csapás

Ging chaat goo si 4: Ji gaan daan yam mo

Chan nyomozó (Jackie Chan) hongkongi rendőrtiszt, akit a CIA és KGB is felbérel egy veszélyes ukrán nukleáris töltet visszaszerzésére. Jackie tehát elkezdi szétválogatni a rossz fiúkat a jóktól - mindezt könnyed, ám jól irányzott ütések s kiadós ólomeső közepette. Jackie kezében minden tárgy fegyverré válik, s a rossz fiúkat üldözve bejárja a fél világot, Ukrajnától Ausztráliáig. Ha kell, tengeralattjáróra pattan, snowboardozik vagy gólyalábon jár, miközben útját felváltva keresztezik emberevő cápák és ellenállhatatlanul szép lányok.

Rendező: Stanley Tong
Ország: Hongkong
Premier (HU): 1997.10.02.
Több

Jackie Chan

2023.03.09 Metimus

Láttam egy párszor, remek film.

2016.06.21 Thibo84

Az utolsó olyan filmje, amit tényleg nagyon élveztem. Tetszett a történet és a kidolgozott, olykor komikus ökölváltások.

2022.10.06 JRD

Imádom... mert piszkosul rajongok Jackie Chanért. A film pedig akciólátványban gazdag. És ez Chan igazi névjegye. Nem nagyon van még egy olyan színész, aki ilyen burleszk+harcművészet+humor egyveleggel képes látványos jeleneteket megalkotni és kivite... Több

Bill Tung utolsó filmje.Szerző: Thibo84

Nathan Jones filmes debütálása.Szerző: Thibo84

Chan Ka Kui felügyelő és Bill Wong "bácsi" az egyetlen szereplők, akik szerepelnek az első négy Rendőrsztori filmben.Szerző: Thibo84

A legtöbb használt járművet a Mitsubishi Motors nyújtotta. Az elején számos Diamante, Galants és néhány Lancers, a vége felé egy GTO Twin Turbo kabrió (3000GT VR-4 Spyder) látható. Van néhány Hyundai jármű is, amelyek közül néhányat a Mitsubishi gyárt.Szerző: Thibo84