Én, a séf (2012)

Comme un chef

Én, a séf
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

TomÁcs   2019. 09. 19.

Jean Renot mindig valami kemény storyban láthatjuk. Ez a szerep kicsit távol állt tőle, de szerintem jól hozta a karaktert.

indingo   2019. 08. 16.

Könnyed francia vígjáték, kicsit bemutat a gasztronómia világának. Imádtam, ahogy a főhős hol kakukkfüvemnek, hol boróka bogyómnak, hol csicsókámnak hívta a szerelmét.

Lonka   2017. 07. 31.

Nem mondom, hogy Jean Reno legjobb filmje, kicsit mást szoktunk meg tőle. Egynek nem rossz a film, sokat nem kell tőle várni, de néhol meglepően humoros.

doroffee   2016. 02. 15.

Imádtam ezt a filmet. Mondjuk ln nagy rajongója vagyok a francia vígjátékokinak, és ez hozta azt, amit elvártam tőle. Bájos volt, könnyed, kedves humorú. Az olyan apró finomságokat nagyon bírtam benne, mint hogy Jacky a párját folyton ételneveken szólítja :).

Curacao86   2015. 06. 23.

A francia, humor, hangulat, íz világ, életérzés teljesen átérezhető ebben a gasztro-vígjátékban. Könnyed, laza és annak ellenére, hogy francia film, még élvezhető is. Kellő mennyiségű dráma, lazaság és kaja egy helyen.