Szupercella 3: Az ördögverem

Devon Sawa
Dave Bautista
Dave Bautista
Sylvester Stallone

John Gage a hírhedt, hajdani települések omladékából épített Ördögverem erődítmény rabja. Kiszabadítása nincs sok esély, Ray Breslin és emberei mégis megpróbálkoznak a képtelenségnek tűnő feladattal. Rövidesen azonban rájönnek, hogy a győzelemhez minden lehetséges eszközt be kell vetniük,… Több

Rendező: John Herzfeld
Forgatókönyvíró: Miles Chapman, John Herzfeld
Premier (HU): 2019.07.11.
Forgalmazó: Big Bang Media

2019.12.15 Stanbacsi Nézhetetlen

Ha láttad az első kettőt, akkor megnézheted. De csak ha nagyon unatkozol... Nem sok értelme van az biztos.

2019.07.18 Attila G.

a nap véleménye

Mi benne a szuper?

HOZZÁSZÓLÁSOM CSELEKMÉNYMEGJELENÍTÉST TARTALMAZHAT! Kezdeném ott, hogy az első részt tévében volt szerencsém látni. Ha egy mozizósabb korszakomban készült volna és került volna a hazai mozikba, akkor valószínűleg beültem volna rá, mert, ha egy Sylves... Teljes kritika

2019.07.19 Attila Herke Nézhetetlen

Most már botrányos és még folytatják.

2019.07.01 HE7EDIK Nézhetetlen

Komolyan nem értem Sly minek erőlteti ezt a szupercellás marhaságot. Az első rész egy jó kis börtönös akciófilm volt remek szereplőgárdával, nem is értettem minek folytatták annó. De ha már elkészült, megtekintettem és hát sok köszönet nem volt benne... Több

2019.06.26 miki

Aki Stallone rajongó, az biztos, hogy be fog rá ülni mindenképpen, de nem is igazán értem, hogy ezt a filmet már minek kellett elkészíteni. Nagyon nem hoz semmi újat, és oké, nem kell, hogy mindez elvárás legyen, de szerintem pofátlanság harmadszor i... Több

A film 40 225 926 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 26 901 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Szupercella 3: Az ördögverem forgatása Mansfieldben, Ohio államban zajlott, ugyanott, ahol Az elnök különgépe és A remény rabjai című filmeket is forgatták. Szerző: hp

A film eredetileg Escape Plan 3: Devil's Station (ez alapján kapta a film végső magyar címét) címmel került volna bemutatásra, de az alkotók 2018. októberében Escape Plan: The Extractors-ra keresztelték át a produkciót. Szerző: hp

A Szupercella 3: Az ördögverem forgatása 2017. szeptemberében zajlott, és mindössze néhány hetet vett igénybe. Szerző: hp

A film producerei olyan színészt kerestek, akinek van tapasztalata a vegyes harcművészet terén. Így esett a választásuk A galaxis őrzői sztárjára, Dave Bautistara.Szerző: hp

(2019. 07. 12.)
Sly tehát még a Rambo V – Utolsó vér előtt gyorsan túlesett egy újabb VOD-gagyin, ami a imidzsének nyilván nem árt, de aligha volt szüksége rá. Nekünk meg pláne. Több

(2019. 07. 12.)
A film egy, az első részben felvázolt, alapjában jónak induló ötlet haláltusája. Azok számára, akiket nem zavarnak a következetlenségek, és szívesen megnéznének egy néha elviselhető verekedésekkel tarkított középiskolai színjátékot, a mozi egynek jó lesz. Több

Értékelés: 5.5/10
(2019. 07. 12.)
A Szupercella 3-at sem fogja Sly a legjobb alkotásai közt emlegetni, de egy verekedős, csihipuhi film kedvelő nézőnek adhat másfél óra kikapcsolódást. Több

(2019. 07. 22.)
Tékapolcra száműzött franchise
Nem annyira kínos, mint a neonbörtönös fejezet, viszont minden részletéből árad az olcsóság és az, hogy ezúttal is gagyi…. de legalább ezúttal megbocsáthatóan. Több