Esti mesék

Bedtime Stories

2023.09.18 Juki-onna

Egy mese felnőtteknek hétfőre, ha még hiszünk a csodákban. Energiával tölt fel, és megadja a kezdő lendületet egész hétre.

Nagyon sok negatív kritikát olvastam a filmről, és most kiállok mellette! Nagyon könnyed a történet, és azt sugallja, hogy ha nagyon hiszünk valamiben, és kitartunk mellette, az sikerülni fog. Igaz, inkább egy kedves meseformába öntve, és inkább gyer... Teljes kritika

2017.04.11 indingo

Szerintem teljesen rendben volt a film, nekem tetszett. Kikapcsolódásnak tökéletes volt. A gyerekek tuti imádni fogják. Helyes a története, ez egy jó Adam Sandler film.

2017.07.23 Orosz István

Egész jó kis családi végjáték néhol kicsit érzelgős, de van benne fantázia. Aki nem látta mindenképpen nézze meg, a nagy szemű tengerimalac gülüke is nagyon vicces.

2017.02.02 hszpp

Szerintem az egyik leggyengébb film Adamtől,de ettől függetlenül egyáltalán nem rossz. Nézhető egészen kicsi gyerkőcökkel is,barátokkal,párral is. Szórakoztató,és kedves történet,cuki gyerkőcökkel,és jó színészekkel:)

2019.07.27 Ms. Akárki

Klassz kis film volt. Nagyon eredetien foglaltám keretbe a történteket ezzel a mese=valósággal. Vicces és akciódús. Adam Sandlernek nagyon jól állt ez a film.

2020.04.04 Yosihiro

Esti mese...

Esti mese.... azt hiszem ez mindenkinek megvan gyermekkorából és úgy éreztem ez a film visszahozott valami belőle. A cím alapján nem gondoltam volna, hogy ennyire jól fogok szórakozni. Az első filmkockáktól megijedtem, hogy egy sablonos filmet fogok látni aztán jöttt a "varázslat" nagyszerűen összerakták ezt a történetet és még benne a mesék az valami hatalamas olyan jókat nevettem rajta. A filmben volt minden mese, érzelem, romantika, szerelem féltékenység kis harag de a legfontosabb a nevetés és humor. Ez az alkotás nemcsak gyermekenek való hanem olyan valóban családi film ahol mindenki gyermeknek érezheti magát. Összességében a forgatókönyv és vágás, rendezés jó lett. A szereplők közül A. Sandler-t kell kiemelni hatalmasat játszott, de mindenki jót alakított. A hang és zenei aláfestés is remek lett. Így ez a film megkaphatja a négy csillagot ehhez csak gratulálni tudok. Igazából mesékből egy ilyen filmet kihozni azt hiszem remek teljesítmény. Ajánlani tudom mindenkinek hiszen olyan kikapcsolódást nyúlt ami feledhetetlen hatalmas poénok és remek befejezés sok humorral fűszerezve, Üdv Yosi

2019.07.27 kevelin

az egyik legjobb adam sandler film amit valaha láttam. végre megjelenik egy olyan szerepben ami nem csak a hülyéskedésről szól. kicsiknek nagyoknak egyaránt ajéánlott nincsen benne semmi ami sok vagy túlzás (egy-két szereplő pár perces megjelenését kivéve)

2018.07.31 felicity

Nagyon jó film, a humort is sikerült belevinniük.

2017.06.01 jencike1985

Imádom Adam Sandler-t , de ez az egyik leggyengébb láncszem a filmjei közül. Nem az alakításával van baj hanem maga azok a szituációk amiket el kellett játszania. Nem rossz azért még meg lehet nézni.

2016.12.30 cinderella

Elég bugyuta egy film, viszont a gyerekek nagyon aranyosak benne, így maga a film is szerethetővé válik. Azt nyújtja, amit általában az Adam Sandler filmek nyújtanak, vagyis könnyed és szórakoztat. Egy családi mozizásra tökéletes választás.

2015.06.20 neeta92

Egész jó kis film Sandler-től. Valahogy olyan egyszerű és könnyen szórakoztat. Természetesen nem egy oscar díj jelölt film de ettől függetlenül pont jó arra amire kell. Kikapcsolódásra.

2017.01.08 holnaputan

Szerintem helyes kis film ez, nem kell tőle sokat várni. Gyerekekkel együtt nézhető és még a felnőtt is jól szórakozik rajta. Nekem tetszett.

2016.08.23 beus1987

kedves kis film, gyereke és felnőttek is megtalálják benne a szórakozásukat.

2018.01.03 vengerszkij

Szigorúan egyszer nézhetős, aranyos, gyerekeknek szóló vígjáték. Igazi Adam Sandler film, de valóban volt már kevésbé bugyuta és sokkal viccesebb filmje.