Everest

Everest

2016.12.07 Szorcsik

Különösen az a rész tetszett nagyon a filmben, mikor megkérdezik a hegymásükat, hogy ki miért szeretné megmászni az Everestet. Erre az egyik hegymászó azt válaszolja, hogy azért, mert meg tudom csinálni. Erről Erőss Zsolt jutott eszembe, ai egyyzer í... Több

2016.06.11 Mulds

Nos ez olyan fajta film amiben csalódnom kellett méghozzá pozitív értelemben. Egyáltalán semmi jót nem vártam tőle és mikor elkezdtem nézni szép lassan azt éreztem, hogy hiba lett volna kihagyni.

2016.11.10 kicsimano

Az Everest az egyik leghatásosabb, legmélyebben megindító katasztrófailm, melyet valaha láttam. Ezt a filmet ha valaki megnézni, egészen biztosan tisztelni fogja a jövőben a hegycsúcsokat és a magasságot.

2015.10.23 Adell89

A film moziban látványosabb ezért aki teheti inkább ott nézze meg. Megható film, remek példája az ember küzdeni és élni akarásának. Néhány jelenetnél a lélegzetem is elakadt!

2016.05.12 tamas84

Mekkora film ez már! Nálam ez a film kb a semmiből jött, nem is tudtam róla, hogy lesz ilyen idén, de teljesen magával ragadott. Szédítő film, 3D-ben tériszonyosoknak csak óvatosan merem ajánlani, de mindenki másnak nagyon bátran. Az év meglepetésfilmje!

2017.03.24 georgri

Bár az esetek többségében nem tudja hosszasan lekötni a figyelmemet egy olyan film, amely egy katasztrófa történetét mutatja be, az Everest-ről csupa jót tudnék mondani.Érdemes megnézni, jó film.

2016.04.28 ukla

Hát nem tudom ezt a filmet egy kicsit összecsapták.Persze látványos meg minden de sajnos annyira összevissza van a történet, hogy néha követhetetlen hogy kivel mi is történik.Nem elég kidolgozott a történetvezetés.Olyan érzésem van mint ha hiányozna belőle 1 óra.

Léghajósok
Hol nézheted: Mozi
Amundsen
Hol nézheted: Telekom TVGO

2016.12.02 gubimari

Van a hegymászókban valami rejtélyes, amit csak az érthet meg, aki hozzájuk hasonlóan e sportnak hódol. Ami eglészen biztos, hogy haralmas kitartással rendelkeznek, amely példaértékű. E film ezt a kitartást mutatja be.

2015.10.21 Mano35

Érdekes, elgondolkoztató film meglehetősen profi színészekkel. Erősen hat a nézőre érzelmileg, megfogó.Tanulságos, agyalós film végig izgalmas cselekménnyel.

2015.10.20 J.Fatime

Ha dráma akkor mostanság azonnal ez a film ugrik be. Egy ritka jó és kellemes filmről van szó. Tetszik ahogy megmutatkozik az emberség,a barátság amikor az életedről van szó. Ez a film magasan a legjobbak közt van a listámon. Nagyon tetszett!

2017.03.27 Szinano

Sosem értettem meg, hogy mi hajtja azokat az embereket, akik életük kockáztatása révén is le akarják győzni a természet erőit. Viszont van valami példaértékű a kitartásukban és a küzdeni akarásukban. Ezt mutatja be az Everest.

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Túl egysíkú a film, nekem nem jött be a műfaj. A küzdelemről és kitartásról szóló, egyébként érzelmileg megfogó dráma bele illő szereplőkkel. A műfaj kedvelőinek tetszeni fog.

2017.01.08 des.tiny59

Lehet, hogy nem volt tökéletes film de azért egynek bőven megtette. Itt a film nem tudta száz százalékosan azt hozni amit elvártam tőle az elején. Viszont ennek ellenére is, hogy volt nem kevés buktatója, szerintem egy egészen kedves és vállalhatóan nézhető filmet fabrikáltak belőle.

2016.02.08 RobThe10

Huh, az előzetes nagyon megfogott, de nem jutottam el rá a moziba. Itthon sikerült megnéznem amit nem bánok. A film tetszett, nagyon jó volt, lekötött, de... Nagyon nem happy end a vége, és a film után letargiában voltam, és semmihez sem volt már kedvem.. Ha ez a moziban történik lehajtott fejjel jövök haza.