A gonosz halottak felkelése

Evil Dead Rise

2023.07.08 Diabolus

Egyszer nézhető kategória

A legnagyobb hibája szerintem, hogy egyszerűen nincs története, se eleje, se vége, nincs egy értelmes történetszál. Lehet, az én ízlésemmel van a baj, de számomra nem attól jó egy horrorfilm, hogy tele van kaszabolással, ez az alkotás meg másról sem szól.

2023.06.13 rkallai318

A 2013-as Evil Dead után kíváncsi voltam, de sajnos ez borzalmasan gyenge lett. Tele klisével, bugyuta történettel, béna helyszínnel. Felejthető, és nem is szeretném újra megnézni.

2023.05.10 romeo666

KEGYETLEN

Nagy gonosz halottak rajongó vagyok... az összes részt láttam rengetegszer! Így amint lehetőségem adatott egyből meg is néztem ezt a filmet. Nem csalódtam... Sőt azt mondanám a legjobban sikerült Evil Dead film! Félelmetes és brutális! Mindenkinek bátran ajánlom aki szereti az ilyen jellegű filmeket :) Az Anyuka mosolya az valami kegyetlen

2023.06.17 Szentgróti Patrik

Szerintem nagyon eltaláltak benne mindent, csak hátra kell dőlni és élvezni. Igaz, hogy történet menet ugyanaz, mint az előző filmnek, de engem nem zavart.

2023.04.22 BullDogh

A sorozat "legelvetemültebb és legbrutálisabb" részének céljait talán nem sikerült megvalósítaniuk a készítőknek, de kellemes meglepetés volt. Egy biztos: nem spóroltak a vérrel.

2023.04.26 makk20

Sam Raimi neve is ott van a stáblistán, hogy az eredeti franchise rajongói is örüljenek. Ez egy audiovizuálisan agresszív gore-film, remek hangzással és mondhatni fantáziadús erőszakkal. Egy vad utazás, amely rövid játékideje ellenére is gyorsan elre... Több

2023.06.24 SzupiMester

Ez tuti valakinek az összecsapott vizsgamunkája. Ez valami bűn béna volt.

2023.10.15 Bence403000

Szeretem nagyon az Evil Dead-filmeket, de sajnos ez a film nem tud felérni a korábbi részekhez.