Stay Alive - Ezt éld túl!

Stay Alive

2023.04.02 Gamehun638

Van egy afféle hangulata a képi világnak. Itt is nosztalgiafaktor beszél belőlem, és ezért elfogult vagyok. Picit kesze-kusza a dolog, de bőven nézhető darab. Az unszimpatikus karakterek úgy is meghalnak. Nincs happy end. Itt-ott kicsit vontatott. Ké... Több

2019.03.31 Csillagpor

Egész jó film lett a végére. Báthory Erzsébet legendáját igen sajátságosan, egy gyilkos gamer, játékos stílusban dolgozza fel. Érdekes hangulatot adott, az már biztos. A színészek remekek. Egyedül az zavart, hogy Milo rögtön az elején meghalt:D

Ezzel a sok béna színésszel, béna történettel és béna rendezéssel mit is vártam? Így utólag semmit. Nevetségesen rossz, nem is értem, hogy a rendező, William Brent Bell, ha van egy kis ép esze, hogy nem látta, milyen rossz.

2021.07.06 harnas1207

A videójátékos sztori jó ötlet, de már maga a témaválasztás is unalmas Báthoryval. A megvalósítás, a látvány és a színészek is rendkívül gyengék.

2018.02.04 respect the movies

Szerintem gyenge film volt! A film alaptörténete miatt voltam kíváncsi erre a filmre, mert egy érdekes megközelítésnek tartottam és láttam is benne lehetőséget arra, hogy egy egész kellemes kis tini-horrort kapjak majd (de sajnos nem így lett)! A tin... Több

2017.07.20 Eniq

Valóban nem egy ijesztő film, sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni, a szereposztás ettől függetlenül viszont nagyon tetszett lényegében a színészek miatt néztem meg anno a filmet.

2015.11.12 veress75

Nem akarok kertelni, ez egy erősen elszabott film, ami akár egész jó is lehetett volna, feltéve ha mindent teljesen máshogy csinálnak a készítői. Cseppet sem ijesztő és bármelyik délutáni krimiben találkozhatunk ennyi vérrel, mint itt.