Legendás állatok és megfigyelésük

2016/11/17

8/10 Több

Vox.hu
2016/11/19

Öt év szünet után ismét fejest ugorhatunk a varázsvilág ugyan Harry Pottertől mentes, ám nem kevésbé mágikus újabb (vagy korábbi) fejezetébe. A kissé sötétebb tónusúra hangszerelt és pálcacsörtékkel telített kalandnak kifejezetten jót tett a kor- és helyszínváltás. Több

Movieaddicts.hu
2016/11/19

Értékelés: 7.5/10
Hiába az expozíció keserű mellékíze, a Legendás állatok és megfigyelésük beszippantja, és két órán keresztül el sem ereszti a nézőt. Az ősz azon filmje ez, amit teljesen őszintén tudok ajánlani bárkinek, aki megismerkedne, vagy visszavágyik ebbe a varázslatos mesevilágba. Több

Smoking Barrels
2016/11/21

A Fantastic Beasts and Where to Find Them mindenképpen pozitív meglepetés. Ha már nem tud megnyugodni a stúdió, és kell a pénz az írónőnek is (vagy csak egyszerűen írni akar még erről a világról), akkor így kell azt a bizonyos rókabőrt lehúzni egy már bejáratott franchise-ról. Több

Frappamagazin.hu
2016/11/21

Eddie Redmayne és a varázsvízilovak párzási tánca
Összességében maradt bennem hiányérzet, egyrészt, mert ebben a világban mindig szívesen töltenék még több időt, másrészt a dramaturgiailag megszokott színvonal elmaradása miatt, ezért azt kell mondjam, IMAX 3D-ben még adnék egy esélyt neki, a még teljesebb látványorgia miatt, de csak a történet kedvéért nem nézném meg – ellentétben a Harry Potter filmekkel.

Smoking Barrels
2016/12/05

Nagyon sajnálok mindent, amit eddig leírtam, mert én tényleg szerettem volna szeretni ezt a filmet. Sőt, a Legendás állatok és megfigyelésük nem is lett nézhetetlenül rossz, csak éppen bármely elemét is nézem, nem találok benne semmi annyira érdekes, izgalmas vagy eredeti elemet, hogy különösebben érdekelni tudjon, vagy legalább felcsigázzon a folytatásokra. Több

Hessteg.com
2017/01/27

Jó. Tényleg jó. Az egyetlen hibája -és ez ugyan nem hiba, mégis muszáj róla beszélnem- az az, hogy itt nagyon öt részre van tervezve minden. A karaterekről még nagyon kevés derül ki, a történet alig halad, az első film gyönyörűen eljátszik az állatokkal és a látvánnyal, de nagyjából ennyi. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!