Fácángyilkosok

Fasandræberne

2015.06.16 cunci

A könyv sokkal-sokkal jobb és izgalmasabb. Nekem csalódás volt a film. A kiégett nyomozót hagyják dolgozni, az okos és kitartó titkárnő annak ellenére segít, hogy nem szereti, fiával valami miatt rossz a kapcsolata - olyan klisé-szerű minden, mintha ... Több

2017.03.24 georgri

Mint nagy skandináv-krimi rajongó, az elsők között néztem meg a Fácángyilkosokat. Fantasztikus, izgalmas film, imádtam a csavarokat benne és azt, hogy kiszmíthatatlan volt sokszor.

2016.05.05 irodalmialkotas

A Nyomtalanul után nem kellett sokat várnunk Jussi Adler-Olsen skandináv krimisorozatának második darabjára, a Fácángyilkosokra sem. Rajtvonalon a Palackposta.

2015.04.17 KeriPeti

A skandináv thrillerek nagyon jók, a kedvenceim, különösen a Hodejegerne (Fejvadászok) óta. Nem kellett ebben sem csalódnom. Nyomasztó végig, az atmoszférája beszippantja az embert, ahogyan az előző része is tette. Várjuk a további könyv feldolgozásokat.

2017.02.23 időjós

Egész jó film, hozza ugyanazt a színvonalat, mint amit a másik két film is a szériában.Ugyanakkor a sztorit (bár érdekes) , több sebből is vérzőnek érzem.

2016.06.17 Panna

Remek film. Sokkal összetettebbek, mint a tengerentúli társaik. A története nagyon izgalmas végig és nem igazán lehet kitalálni a végét.

2015.06.29 macikutya

Jó film, kicsit nyers, kicsit pszicho, kicsit zavaróak benne az idegen csengésű nevek, ezért figyelni kell, hogy ki kivel van. Egy hibapontot tudnék csak megemlíteni, hogy a végén: hogyan tudott Kimi olyan gyorsan és pont időben ott teremni, hogy kim... Több

2015.06.30 bigi

A pénz nem boldogít, ám nélküle nem boldogulsz. Ím a kettő az egyben alapigazság, ami remekül ráhúzható a Fácángyilkosok történetére is. Egy kis misztikum, folyamatos feszültség és jól felépített történet jellemzi. Nem unatkoztam egy percig se.

2015.08.26 csongi888

Ezek az északiak tudnak filmeket csinálni. A tetovált lány volt az első ami tetszett, a sok "gagyi Hollywood" szemét sehol sincs ezekhez, attól függetlenül, hogy a költségvetésük töredékéből készülnek ezek a filmek emberektől, embereknek. Szerintem.

2016.08.22 Mliklós29

Remek film. Összetett, nem lehet kiszámítani, hogy mi lesz.

2016.10.01 krajcsie

A skandináv krimik szerelmesei számára kihagyhatatlan film a Fácángyilkosok. Kategóriájábban az egyik legjobban sikerült thrillernek tartom. Tetszett a kiszámíthatatlansága, a feszültség fokozása, az egész film hangulata.

2015.08.29 avocados

Nagyon jók ezek a skandináv thrillerek, szeretem az északi hangulatot, olyan különleges lesz tőle a film. Szerintem jobb volt, mint az első rész, ott olyan klausztrofóbiás érzésem volt. A "szerelmi szál" tetszett nekem nagyon, szeretem mikor ilyen abszurd kapcsolatokat mutatnak be.

2015.04.09 tothzsuzsika

Izgalmas film, néha kicsit ellaposodik, de aztán megint felkelti az érdeklődést. Nekem tetszett. A történet nem igazán okoz nagy meglepetéseket.

2015.03.23 iaquino

TV-film szagú, érdektelen és kiszámíthatatlan. A legjobban az fáj, hogy itt már Assad semmit nem csinál, csak mint egy árnyék úgy ott van. A dánoktól ez nagyon kevés, de igazából még a nézhető kategória, de tőlük ez csalódás. Az előző részt is mélyen alulmúlja.