Fácángyilkosok

Fasandræberne

2017.12.09 Greeta

Eléggé globális film. A múlt örökre meghatározta szereplők életét. A nyomozás izgalmas volt és sok rejtélyre fény derült. Jók ezek az északi krimik.

2019.01.20 Timcsi

Ismét egy döglött akta aminek a megoldása a Q-ügyosztályra vár. Fordulatos, meglepő és nagyon okos film.

2019.04.22 petraszab

Múlt és jelen összekapcsolódása, és a végeredmény egy felgöngyölített, izgalmakkal teli ügy.

2018.11.15 kevelin

ez is tetszett bár nem volt olyan jó mint az elődei. remélem a folytatás visszatér az eddig megszokott színvonalhoz, de mind folytatásnak mind önálló filmnek is kiválóan megállja a helyét. thriuller és vagy skandináv krimi rajongóknak kötelező

2018.03.26 Queenakasha

Ennek a párosnak mindig várom az új filmjeit. Ha két különböző személyiségű szereplőt raksz össze egy filmben, akkor már félsikered van, ha sok mindenben nem értenem egyet az mindig beválik. Szerencsére nem ez minden amiért jó ez a film, hanem a tört... Több

2019.09.21 tmotm

Az első rész egy nagyon jó krimi volt, ahol a végéig nem tudta, hogy ki a gyilkos és élvezhetted a nyomozást. Ez a rész viszont inkább egy Columbo filmre hasonlít, ahol 5 perc után tudod, hogy ki a gyilkos és már csak azt várod, hogy kattanjon a kezé... Több

2016.09.17 HannaK

Pazarul összerakott film, amely végig izgalmas volt.

2017.07.07 Olivér Rózsa

Ez második része a sorozatnak az első címe Nyomtalanul. Nem tudtam hogy több részes lesz ezért meglepődtem hogy ugyanazok a szereplők szinte ugyanaz a sztori is. De egyébként rendes kis krimi

2016.02.27 H.a.n.n.a

Az első részhez hasonlóan ez is nagyon erősre sikeredett, talán még jobb és összetettebb is mint az első. Nem lehet előre kitalálni a dolgokat, végig leköti az ember figyelmét.

2015.06.10 macskulare

Szerintem van olyan jó, mint az első rész volt. Bírom ezeket az északiakat, tudnak hangulatot teremteni. Ismétlésképp ajánlom a Híd európai változatás is, remek sorozat.

2016.04.25 gazsika1978

Nekem egyáltalán nem tetszett, semmi újat nem mutatott. Szerintem, nem kell hatalmas elvárásokkal leülni a film elé, mert egy kissé mást kap a néző, mint amire számítana.

2015.06.17 Tomi

Az első részhez hasonlóan ez is egy nagyszerű krimi film. A hangulat itt kicsit sötétebb mint az első részben viszont nagyon érdekes a történet. Minden krimi szeretőnek ajánlom!

2015.06.26 kovi23

Jó kis történet alapján készült a film, a sztorija tényleg jó, a kivitelezésben azonban egy-két hibát éreztem így picit, csalódást keltett, főleg a vége.

2019.03.09 vyctoria79

Igazán jó skandináv krimi. Jobb mint az előző rész, a "Nyomtalanul". Ennek a filmnek a története mozgalmasabb, összetettebb, így szerintem izgalmasabb is. Mindenképp ajánlott a krimi kedvelőknek.