Fácángyilkosok

Fasandræberne

2020.12.01 Interfectorem Sabnock

A Q-ügyosztály mibenléte

Szögezzük le, hogy Nikolaj Lie Kaas és Fares Fares egy tökéletes páros! Némi párhuzamot vontam Starsky és Hutch, Stan és Pan, vagy mosolyoghattok, Lolka és Bolka között. Egyik nem létezhet a másik nélkül. Összenőttek, megszokta őket a szemünk. Pedig ... Teljes kritika

2018.01.19 mamiéstöti2

Egy kicsit gyengébbre sikerült, mint a másik kettő, de attól még ezt is érdemes megnézni, mert végig izgalmas.

2016.02.18 indingo

Talán még jobb, mint az első rész! Sokkal összetettem és tágabb a történet, nekem speciel a környezet is jobban tetszett. Már készül a sorozat harmadik része a Palackposta.

2016.08.14 Thibo84

Egy kicsit gyengébben sikerült mint az első rész, de még mindig élvezhető, némi csavarral, bár nem izgultam, úgy mint a Nyomtalanul esetében.

2017.06.26 Berto49

Jussi Adler-Olsen regénye alapján: „A Q Ügyosztály” újabb esetének filmes adaptációja. A „Nyomtalanul”-ban megismert Carlhoz és Assadhoz csatlakozik egy titkárnő, akiknek egy évekkel ezelőtt meggyilkolt ikerpár ügyét kell elővenniük és tisztázni a gy... Több

2016.04.12 Szilonka

A dán filmekben nem lehet csalódni, ez már sokadszorra bizonyították nekem. Ez a Q ügyosztályos egyelőre trilógia egy-egy filmje nagyon jól össze vannak rakva. A történetük izgalmas, és nem lehet kikövetkeztetni, hogy mi fog történni.

2018.12.19 harnas1207

Az északi filmek közt akad egy két kitűnő alkotás és idővel lesz sokkal több is. A tendencia ezt mutatja. Bár még akad pár hatalmas bukás. A Fácángyilkos nem az, nagyon is élvezhető krimi.

2017.11.05 Bazzzsi

AMikor elkezdtem nézni jöttem csak rá, hogy ez egy északi film, és a Q ügyosztályos sorozat következő része. Itt is előjött a múlt és a jelen, ami a végére egységes lett.

2016.05.09 TomÁcs

Nagyon jó film, végig leköti az ember figyelmét és mindvégig nagyon izgalmas. A története rendkívül érdekfeszítő és teljesen más a hangulata, mint egy hasonló amerikai filmek.

2018.11.17 VvV

Szerettem a történet összetettségét, hogy a múltból indult az egész és az milyen hatással lett a jelenre.

2016.04.17 andor50

Nagyon kemény és nagyon erős krimi. Mindenképp megéri megnézni, sötét és érdekes, olyan amilyennek lennie kell. Valójában ez nekem meglepetés volt, nem sokat vártam a filmtől, de végül nagyon örülök, hogy megnéztem. Azoknak akik szeretik ezt a műfajt, simán ajánlanám, jó darab.

2015.05.05 hsanya182

Nem egy egyszerű film, nehéz rájönni magadtól a szálakra, nagyon jó kis nyomozós film!! Aki egy gondolkodtató filmet szeretne, ajánlom neki...Talán az lenne a kritika hogy tipikus sablonos nyomozós film. :)

2018.02.12 respect the movies

Szerintem nagyon jó thriller lett ez is! Az előző részben (Nyomtalanul 2013) megismerhettük a nyomozópárosunkat és a nyomozási módszereiket! A 2014-es folytatásában egy újabb ügy kivizsgálását élvezhetjük végig! Ebben a részben egy sokkal szövevényes... Több

2017.07.25 Lonka

Ismét egy nagyon izgalmas és a végtelenségig kiélezett Q-ügyosztályos filmet kaptunk. A főszereplők nagyon hitelesek és a múlt történéseinek aprólékos feltárása is hátborzongató.