Halálos iramban 7

Furious Seven

2016.02.07 Nathan03

Kicsit túl soknak találtam a filmben a dolgokat, ettől függetlenül nem rossz film a színészek jók pörgős akciók amik szerintem már kicsit túlzásba mennek át. A végén pedig az összevágott jelenetek Paul Walkerről megható, jó színész volt kár hogy már nem látjuk több filmben.

2017.01.30 Olivér Rózsa

Úgy kell nekiülni a filmnek hogy egy mese és akkor nagyon jól el lehet szórakozni az egészen de ha keressük benne a realitást és komolyan vesszük akkor egy pocsék valami lenne.

2017.08.13 Gábor Rózsa

Ne kell most se óriási megváltásra várni. nem fog a fotelbe szegezni és nem fog elgondolkodtatni. Sőt, még azt sem mondhatom, hogy végig le fog kötni Nem fog végig. Egy átlagos újabb fajta Halálos Iramban akciófilm, amiben néha a kocsik nagyobb szerepet kapnak, mint annak értelme lenne.

2015.06.10 macskulare

Rágógumiszerű műanyagfilm. Ugyan olyan mint a többi rész, moziba való holywoodi látványosfilm! Autók, száguldás, műanyag férfik-lányok, műizomok, realitástalan akciójelentek, hihetetlen műdrámázások. Viszont nagyon szórakoztató, és kikapcsoló élmény... Több

2017.02.04 wooderman

Látvány világa nagyon a toppon van,a színészek is kitettem magukért, de ahogy azt várni lehetett , ennyi rész után sajnos már túl sokat nem tudtak hozzátenni az eddigi részekhez.Remélem tovább nem erőltetik..

2015.04.23 Zsofi821

Alapvetően tetszett a film. a korábbi részeket ugyan nem láttam, de számomra élvezhető , izgalmas és nagyon látványos volt. a párbeszédek valóban kicsit furcsák, az akciójelenetek túlzóak, de ettől egyedi a film.

2015.04.18 pisti18

Történetében nemsokban különbözik az előző részektől, viszont a végén nagyon szépen búcsúztatták el a készítők Paul Walkert.

2016.04.25 gazsika1978

Nagyon jó film, nekem nagyon tetszett méltó folytatásnak vélem. Nagyon jók a helyszínek, a színészek is remekül játszottak, nagyon jól összerakták a történetet is. A végén a búcsúztató nagyon meghatott. A megszokott színvonalat hozza.

2015.04.30 ocso

Annyira nem volt megható a búcsú Walkertől, mint amennyire beharangozták, de így is szép volt a vége. A filmtől pont annyit kaptam, amennyit vártam, sok akciót, pörgést, humort és keménységet.

2016.08.13 tvmérnök

A leglátványosabb és legmodernebb halálos iramban rész . Izgalmas , humoros és persze hozza az eddig megszokottakat. Kár , hogy Paul nem tudta befelyezni a filmet.

2017.05.31 szkodvig

Roppant gyenge darab, egyre csak esik színvonal szerintem. Nem ajánlom senkinek,Vin Dieselnél itt is nagyon érződik, hogy erősen átlagos színész és nem is nagyon hoz többet ennél.

2015.06.05 Tomi

A filmmel voltak problémák, de ennek ellenére egyáltalán nem bántam meg hogy megnéztem moziban mert szórakoztatott, bármennyire is egyszerű és primitív volt a történet. A végén a búcsúzás nagyon megható volt. A film vicces. Az hogy mindenki túlél mindent az meg mellékes xD

2016.02.11 Rayman102

Nagyon jó film lett szerintem. Igaz , hogy a téma már kicsit más mint az elején, de ettől függetlenül nagyon jó lett. Sokszor láttam olyasmit, hogy ez a film, amin a férfiak sírnak. Hát ami igaz az igaz tényleg nagyon megható volt.

2016.12.10 fazekasanett92

Nagyszerű film , tele izgalommal ,kalanddal elképesztően jó szereplőválogatás ,látványos, megható a vége , igazán szívhez szóló. Nálam az utóbbi 10 év legjobb akciófilmje. Bátran ajánlom mindenkinek