Halálos iramban 7

Furious Seven

2015.06.30 Prücsök

Nekem nagyon bejött ez a film. Szerintem is eltúlzottak az akció jelenetek, de ez az egész sorozatban fellelhető volt, így volt jó. A színészek egytől egyig kiválóak. A lezárás pedig megindító volt!

2015.06.19 kovi23

Hát nekem ez a rész nagyon nem tetszett. Tudtam, hogy nem kellett volna tovább erőltetni, mert ez a film csupa gagyi és számítógépes jelenetek egyvelege. Nagyon rossz. Egyedül, ami ért valamit ebben a filmben az a vége, ami nagyon megható.

2015.11.02 sztankobazsi

Mindegyik részt láttam, így nagyon nagyon vártam ezt a részt és hál istennek nem kellett csalódnom. Nagyon jók a helyszínek, a színészek is remekül játszottak, nagyon jól összerakták a történetet is. Nagy taps a készítőknek (+Vin Dieselnek) a film végéért, egyszerűen nagyon megható volt, mai napig imádom azt a zenét.

2015.06.09 Skarsh

Szerintem méltó folytatása az előző részeknek. Akik ezeken a filmeken nőttek fel, azok jól fognak szórakozni ezen a részen is. Kit érdekel, hogy baromság, kit érdekel, hogy az egésznek semmi valóságalapja, kit érdekelnek a szereplők alakításai? Minden percét élveztem, akciódús és látványos, és mást nem vártam tőle.

2015.04.28 Enccso

Én a legutóbbi film után mindenféle pozitív elvárás nélkül ültem be a filmre, részben a kíváncsiság is hajtott, hogy hogyan búcsúznak Paul Walkertől :(, és így nézve abszolút szórakoztatott. Klasszikus akciófilmnek nem az igazi, már nem klasszikus ut... Több

2015.06.17 nikiszalanics

Tetszett a film de az igazsághoz hozzátartozik, hogy már kicsit erőltetettnek éreztem ezt a részt, remélem már tényleg ez volt az utolsó, bár kétlem. Itt is volt minden, mint az előző részekben, hozta az elvárt formáját/stílusát a film. Voltak benne ... Több

2015.04.18 KeriPeti

Azt kell mondanom, hogy nagyon jól sikerült folytatása lett a szériának. Sőt, talán eddig ez a leglátványosabb és legelvetemültebb a rész. Paul Walker-től pedig méltó búcsúzás lett.

2015.10.31 katalin19

A sorozat befejező résznek szánva, meglepő, hogy lesz 8. része is. A film végén Paul búcsúja nagyon szépen meg lett oldva, kár hogy így kellett lennie. Jók a dumák is benne, a helyszínek is, a szereplők is. Ami a legjobb hogy nem nagyon függnek össze a részek egymással. Ezért változatos és nézhető mindig a folytatás.

2016.07.27 Karolyka

Azért ez a film már csak egy újabb lehúzás a Halálos iramban szériáról. Egyedül azért volt nagy hírverés körülötte és nagy nézettsége, mert az egyik szerencsétlen főszereplő pont autóbalesetben halt meg a forgatás ideje alatt. Nézhető de nem kiemelkedő.

2015.06.04 miska1967

Nagyon jó film! Pörgős, izgalmas, vicces ... és nem utolsó sorban nagyon MEGHATÓ. Moziban láttam és egyáltalán nem bántam meg. Szenzációsan ötvözi az akció-dráma-vígjáték kombót, az utolsó 2 perc pedig annyira megható, hogy a mozi háromnegyede törölgette a könnyeit a búcsúrész alatt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.06.23 Newyqrk

Komolyan?? Már megint??? A fanok ugy is megnézik!!! Egyedül a vége jó de az is csak a tudjátok mi miatt. nem lövöm le

2015.08.15 Corazon.Donq

Top 10-ben benne van. Úristen az egyik kedvenc filmem. Látszik, hogy sok munka van benne. Imádom a sztorit, a szereplőket, az akció jeleneteket. Nagyon látványos film, az összes szereplőt imádom. Ha még nem láttad itt az ideje!

2015.06.16 AESB

Nagyon tetszett ez a rész! Izgalmas és nagyon jó humorral van fűszerezve! Hiába életszerűtlen, ahogy sokan írják, a többi rész se volt valóságosabb, ez így jó, hiszen FILM! A színészek most is nagyon jót alakítottak. A vége kifejezetten tetszett, szép megoldás volt ez a lezárás (még meg is könnyeztem)!

2015.05.21 Balu

Abszolút nagy kedvencem a film. 2x néztem meg moziban. Mit mondjak az összes részének nagy rajongója vagyok és ez is igazán tetszett. Fordulatos,akciódús,a színészek még mindig hatalmas figurák imádom őket,a búcsú igazán megható lett és az hogy Stath... Több