Érdekességek: A dög (2005)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

A film összbevétele 54 556 dollár volt (imdb.com).

A felvételeket 2004. október 18-án kezdték meg, és 2004. november 24-re el is készültek velük.

(Kóborló )

Az eredeti forgatókönyv sokkal több akciójelenetet tartalmazott, viszont, hogy a film költségeit alacsonyan tudják tartani, a készítők ezek legtöbbjét nem forgatták le.

(Kóborló )

A film elején, mikor bemutatják a karaktereket, van egy biliárdozó srác, akit színészként mutatnak be, akinek a neve Jason Mewes. Valójában ezt a karaktert Jason Mewes alakította, tehát saját magát játszotta el a film elején.

(Kóborló )

Mikor a film végén elindul a stáblista, lesz még egy extra jelenet is.

(Kóborló )

Hero szerepét felajánlották Mark Wahlbergnek, de ő visszautasította. Josh Duhamel is érdeklődött a szerep iránt, de végül Eric Dane lett a befutó.

(VFTS)

A csapos szerepében tetszelgő Clu Gulager egyszer azt mondja a film egyik jelenetében, hogy "Nem vagyok Billi, a kölyök!". A színész egy korábbi munkájában már alakította Billyt, a kölyköt - The Tall Man (1960).

Felvettek egy rövid jelenetet O. J. Simpsonnal is, de végül kivágták a filmből.

A csapost alakító Clu Gulager nem más, mint a rendező John Gulager édesapja. A filmben játszik a rendező felesége is, mégpedig a Harley Mamát alakító Diane Ayala Goldner.