A szürke ötven árnyalata

Fifty Shades of Grey

2018.04.22 TomÁcs

Borzasztó hatásvadász az egész film. És mintha arra is menne rá, hogy Annanak összejön de ti lúzerek otthon a képernyő előtt csak álmodozhattok ilyen szerencséről.

2016.01.04 mrarizona

Szerintem ennel a filmnel csak divatbol van az a sok negativ hozzaszolas. A sztori jo, a megvalositas talan lehetett volna kicsit jobb. Annak kimondottam örulök, hogy a vegen nem mutatjak az egymas karjaiba borulast.

2018.07.10 Norbi

Felesleges volt az életemből. Nagyon erőltetetten próbáltak valami újat teremteni, ami sikerült, végülis ilyen semmitmondó üres filmet még nem láttam .

2018.04.02 Filmelemző

Na még ez a film. És ez a téma. A nők egy bizonyos csoportja fogékony rá (ezért lett annyira népszerű), viszont az egészséges lelkületű, teljes életet élő, érzelmi téren tapasztalt, kiegyensúlyozott emberek csak legyintenek rá. Viszont a tinikre kif... Több

2018.08.29 Lonka

Hogy a könyv mitől lett világsiker? Ennyire nincsenek az emberek otthon kielégítve? Szerintem semmi különleges sincs a történetében.

2021.10.28 Greeta

A szereplők rém irritálóak, kezdve a butácska lánnyal, akinek a színészi játéka kimerül a tátott szájjal való nézésben. A történet minimális és unalmas.

2019.01.27 Timcsi

Sokan szidják, de maga a történetében vannak egészen jó megoldások. Az elesett lány, a menő üzletember, a különös szerződés...

2018.03.02 XETH Nézhetetlen

Talán az én véleményem nem is mérvadó, mert képtelen voltam végignézni ezt a filmet. Nem is az a szomorú, hogy rendkívül amatőr alkotásról beszélünk, mert valljuk be, nem sziporkáznak a színészek benne, hanem mert lényegében egy olyan műért rajongana... Több

2020.10.13 Annuska

Hatásvadász film a javából. A története elment, de nem éreztem az wáo érzést, mint amit sokakból kiváltott.

2018.02.17 BaloghBogi42

A film alapsztorija nem rossz. A pasi kiskorában terrorban élt, alávetettként, belé az nevelődött, hogy ez a természetes. De én megértem Ana helyzetét is. Beleszeretett Christenbe, viszont a pasi nem nyitott felé, és így nem tudta kiibe szeretett bel... Több

2015.04.22 Bizsu82

Túlságosan beharangozták, talán ezért is vártam többet a filmtől. A színészek karaktere és alakítása is átlagos. A könyvel nem lehet összehasonlítani, a film nem nyújtott olyan élményt számomra.. Több résznél is azt éreztem hogy erőltetett, túl jó akar lenni.

2015.02.16 Evcsi95

Én imádtam mindegy egyes percét, voltak részek, melyeken lehetett nevetni, csodálkozni vagy éppen elpirulni. Ritkám érzek így filmeknél, de nagyon hamar vége lett. Biztos meg fogom nézni többször is.

2015.06.03 Nathan03

A sok negatív kritika és vélemény után úgy álltam neki megnézni a filmet, hogy kíváncsi vagyok mire ez a nagy lenézés a filmre nézve. De azt kell, hogy mondjam nem volt ez annyira rossz film, persze a jótól messze van. De engem lekötött arra a 2 órára, egyszer mindenképpen ajánlom a megnézését.

2020.08.30 sammy88

Pont annyit tud amennyit akar

Sem a könyv sem a film nem küzd díjakért, nem az volt a célja szerintem, hanem egy sikeres történetet filmvászonra vinni. Nos, ez szerintem sikerült, nem voltak nagy elvárásaim, nem is csalódtam. Megnéztem. Ennyi.