
Vélemények (35)
Nagyon jó film, de egyben szomorú is. Mélységesen megérintett a story. Belegondolva abba, hogy vannak emberek, akik az egészséges helyzetüket sz*rul kezelik, aki meg szeretne egészséget kapni, annak meg elérhetetlen. Mint ahogy a film végén is elhangzik „Az élet túl rövid, hogy elpazaroljuk”. Milyen igaz!!!!
A Két lépés távolság a manapság oly divatos, és már-már futószalagon gyártott fiataloknak szóló könyvadaptációk egyike. 2014 Csillagainkban a hiba, 2015 Én, Earl és a csaj, aki meg fog halni, 2017 Minden minden, 2018 Éjjeli napfény. Hogy mi a közös ... Teljes kritika
Sokáig vonakodtam a megnézésével, őszintén szólva nem tudom, miért, talán mert már sokkal mélyebben érintenek az ilyen jellegű történetek, és az ember hajlandó inkább kizárni, hogy ne okozzon saját magának szomorúságot. Aztán beadtam a derekam, és me... Több
Már önmagában az is végtelenül szomorú, hogy egészen fiatalok halálos betegségben szenvednek, de az, hogy fél életüket korházban kell tölteniük, plusz ha ez nem volna elég, haldoklásuk közben beleszeretnek egymásba, miközben nem érhetnek egymáshoz, a... Több
Nem volt rossz a film, valóban egy romantikus történetet kapunk, szinte bele tudjuk élni magunk a szívszorító történetbe. Viszont negatívum, hogy ez is egy újabb beteg szerelem, ahol azt dolgozza fel, hogy két haldokló ember hogyan szeret egymásba re... Több
Nagyon szép és megindító, érzelmes történet két fiatalról, akik nem tudnak változtatni az életükön, nem tudják azt tenni amit szeretnének, mivel betegek mindketten. Kifejezetten jól sikerült a film. Nem volt túltolva benne a romantika, hihető és élve... Több
Elég rég csillagoztam meg ezt a filmet, csak most jut idő rá leírni mellé a gondolataimat. A kategória nem nagyon az én világom, ajánlották, hát nagy nehezen elkezdtem. A végére azon kezdtem el agyalni, miért nincs Apple termékem. Kicsit túlzó volt a... Több
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A két lépés távolságot még tavalyelőtt láttam, a karantén alatt. Nem különösebben rajongok a romantikus tinidrámákért, de ez tetszett. A történet főszereplői két, 17-18 éves, cisztás fibrózissal küszködő tinédzser, akik a kórházban egymásba szeretne... Több
Mi a helyzet, ha újdonsült szerelmedet nem érintheted meg, csak távolról szerethetitek egymást, különben mindkettőtöknek annyi. Micsoda dráma! Kár, hogy az alapötleten túl más fordulat, vagy egy frappánsabb befejezés nem jutott eszébe az írónak, mer... Több
Ami tetszett a filmben, hogy nem egy szokványos befejezéssel zárták le, annak ellenére hogy a történet nem volt rendhagyó.
Picit mást vártam, de kellemesen csalódtam a filmben. Nem volt túl nyálas. Hihető volt a történet, a szereplők helyzete és értései.