Palackposta

Flaskepost fra P

2017.07.25 Lonka

Ebből a Q-ügyosztályból megnéznék egy minőségi sorozatot is. Ez lett talán a legnyomasztóbb rész, kicsit összenyomja a nézőt és mindig kényes téma a vallás.

2017.12.09 Greeta

AZ északi krimik nagy kedvelője vagyok és ez a sorozat az egyik kedvencem. Sok minden történt a filmben. A múlt és a jelen egyensúlya is érdekes volt.

2019.01.20 Timcsi

Ismét egy remek és egyedi történet, amely tartalmas és fordulatokkal teli.

2019.04.22 petraszab

Végig izgalmas skandináv film, remek a felépítése, sok minden történik benne.

2018.11.15 kevelin

nagyon szeretem az összes Q ügyosztályos filmet, de nekem valahogy ez tetszett eddig a legjobban (igaz a könyvben kedvencem 64-es betegnapló még csak most fog megjelenni) a sztori is önmagában eredeti, de a két nyomozó egymástól merőben eltérő élete ... Több

2018.03.17 Queenakasha

Imádom ezeknek a filmeknek a hangulatát, illik a krimikhez. Még a jóképű főszereplőnek is megbocsátom, hogy csak egyféle arcot tud vágni.:)

2016.08.04 ANdraS

Tegnap láttam a filmet és szerintem nagyon, nagyon gyenge volt. Valahogy nem sikerült az alkotóknak sötét, izgalmas hangulatot keverni a sztoryból. A karakterek cselekményei logikátlanak voltak, a kulisszák műek.

2019.01.13 szabomarc

Nagyon jó volt a film szerinte, végre nem valami amerikai tömegmozi. Jó a történetvezetés, a képi világ, és maga a sztori is nekem nagyon tetszett, a színészi játékkal együtt. Ajánlom mindenkinek!

2016.11.22 Borga

Ha valaki rajong a skandináv krimikért, mint ahogy én is, akkor a Palackpostát se hagyja ki! Lebilincselően izgalms thriller, amely egy pillanatra sem hagyta elkalandozni a figyelmemet.

2016.09.17 HannaK

Nagyon le van butítva a könyvhöz képest, óriási csalódás. A Q filmek közül a leggyengébb.

2017.01.16 jake_green

A 3 eddigi részből a legjobb és legérdekfeszítőbb! Moziban néztem, végig a vászonra ragadtam!

2017.01.22 Olivér Rózsa

Nagyon jó krimi. Végig néztem eddig az összes részt de eddig ez a legjobb. Le tud kötni és lehet izgulni is rajta. Semmivel nem marad el a hollywood-i krimiktől, sőt még talán jobb is.

2017.01.22 Gábor Rózsa

Uhh... Na ez a fajta Krimi az, ami sokkal jobb, mint a híresebb amerikai társai. Nagyon durva, ahogy vezeti a cselekmény az elmét és, ahogy izgulsz a dolgokért. Jól is néz ki a film látványában is, úgy hogy mindenképpen egy MINTA Krimi! Király!

2018.12.28 lauralaura

Aki szereti a skandináv krimiket az ezt is szeretni fogja, minden rejtélyével, szereplőjével, a történetével, viszont nem is ad egy átlagos skandináv kriminél sokkal többet.