Palackposta

(Flaskepost fra P)

hsanya182  2017. 01. 18. 13:02

Szerintem is jó film, az eleje kissé vontatottan kezdődött, a nyomozós rész nem sikerült olyan erősre, este már majdnem bepilledtem rajta, aztán elkezdődött a nagy üldözés, rögtön érdekfeszítővé vált az egész, aztán rögtön kinyílt már mind a két szemem :)
Gyerekrablásos és ilyen vallásos film miközbe végig tudjuk ki a gyilkos, mégis feszült filmre sikeredett...

ANdraS  2016. 08. 04. 13:25

Tegnap láttam a filmet és szerintem nagyon, nagyon gyenge volt. Valahogy nem sikerült az alkotóknak sötét, izgalmas hangulatot keverni a sztoryból. A karakterek cselekményei logikátlanak voltak, a kulisszák műek.

dulkap  2017. 03. 31. 16:41

Hát úgy fest, hogy az utolsó Q-ügyosztály filmemet láttam. Mindhárom részt megnéztem és egyik sem tetszett, így sok indok nincs rá, hogy egy következővel is próbálkozzak.
Sokan szidják az amerikai filmeket, hogy abban mindenki hülye, még a rendőrök is. Na ebben a tekintetben ez a film is nagyon amerikai. De ezt akár még el is nézhetném, de összességében a film erőltetett és igazából izgalom mentes, leginkább azáltal, hogy az elejétől tudjuk ki a tettes. Azt meg, hogy miért teszi amit tesz nem sikerült a készítőknek szépen adagolniuk. Ráadásul Morck annyira ellenszenves, hogy az ember már azért tud csak drukkolni, hogy haljon meg.
Szóval én lezártam magamban a sorozatot, mert még a közepes szintet sem érte le nálam egyik rész sem.

Bogi87  2016. 07. 27. 11:07

A Q-ügyosztàly eddig megfilmesìtett törtènetei egytől egyig kivàlòak. Nekem az eddigi 3 film közül a Palackposta tetszett a legjobban. Teljesen megàval ragadott a törtènet, pattanàsig feszült film, ami az egèsz jàtèkidő alatt izgalomban tartja a nèzőt. Nem az elkövető, hanem a mièrt a fontos, amire szèpen lassan fèny derül.

indingo  2017. 04. 11. 15:30

A könyvhöz képest sajnos nagyon leegyszerűsített, persze így is van egy bája filmnek. Már amiatt is másnak tűnik, mert nem amerikai, más a film gondolkodása vonalvezetése.

Jakob Ulrik Lohmann
Hans Petter Moland
Pål Sverre Valheim Hagen
Smoking Barrels: Palackposta
Akiknek tetszett az első két felvonás, azok mindenképp tegyenek ezzel is egy próbát, és azoknak is ajánlatos, akik kissé unták az előző filmeket. 8.5/10
Movieaddicts: Palackposta
A Palackpostát végig lehet úgy is nézni, hogy nem veszünk tudomást a lelki finomhangolásokról, hiszen a játékidő kis részét foglalják el. Csak nem érdemes, hiszen ezek teszik igazán izgalmas és egyedi filmmé. 9/10
Corn and Soda: Palackposta - duplakritika
Ha a negatívumokból csak egyet is rendbe tettek volna, akkor ez a film valóban megkoronázta volna a trilógiát, így azonban nem tud feljebb lépni a Fácángyilkosoktól. Önálló produkcióként ettől még a műfaj rajongóinak kötelező darab és a hollywoodi tempóhoz szokott közönségnek sem okoz majd csalódást – de aki csak most ismerkedik a skandináv stílussal (vagy éppen a Q-ügyosztállyal) az nem biztos, hogy szerelembe fog esni… Értékelés: 72/100

Az első Q-ügyosztàly ügy, melynek rendezője Hans Petter Moland volt.

A film Jussi Henry Olsen azonos cìmű krimi bestsellerèn alapszik.

Eredetileg ùgy volt, hogy Nikolaj Arcel rendezi majd a filmet, àm ő amerikai munkàja miatt nem tudta elvàllalni a felkèrèst.